KlasykaGatunku.pl

Alfa Romeo 146 1995 – SPRZEDANA

Lata 90-te może nie były najlepszym okresem w historii legendarnej włoskiej marki, ale nawet wóz średniej klasy, Alfa Romeo 146, potrafił działać na wyobraźnię. W pierwszej serii produkcyjnej, dostępnej w latach 1994-97, zachwycała nie tylko rasową, pełną temperamentu sylwetką, ale również gamą pełnych wigoru silników typu bokser. Wszyscy, którzy lubili dobry design i piękne brzmienie, nie potrafili pozostać wobec niej obojętnym, nawet jeżeli byli świadomi, że auto nie jest idealne pod względem trwałości i bezawaryjności. Włoszki po prostu mają prawo być kapryśne, i w niczym nie podważa to ich piękna. Piękna, które szczególnie dobrze może być dostrzeżone w egzemplarzu, który zachował wprost fabryczną świeżość. Jedyne 7 tysięcy kilometrów przebiegu, oryginalny stan, piękny biały lakier i urokliwy, niebieski welur we wnętrzu. Jest po prostu boska!

Alfa Romeo 146 1.6 Boxer
Rok produkcji: 1995
Pojemność silnika: 1596 cm3
Moc silnika: 76 kW / 103 KM
Przebieg: 7,616 km
Skrzynia biegów: manualna 5-biegowa

Przedmiotem sprzedaży jest Alfa Romeo 146 z silnikiem 1.6 typu Boxer w kolorze białym z granatową welurową tapicerką. Wyposażona w klimatyzację i el. szyby. Samochód w nieskazitelnym stanie porównywalnym do nowego z salonu. Sprowadzony z Carpi, Włochy, bezpośrednio od pierwszego właściciela (ur. 1941). Kupiony w styczniu 1996 u dealera Alfa Romeo „Auto Company s.r.l.” w Carpi, zachowane wszelkie naklejki dealera, oryginalna karta gwarancyjna, książka serwisowa, komplet kluczy i pilotów w fabrycznej kopercie, dokument kompletacji wyposażenia, karta kontroli jakości lakieru. Pojazd był zawsze garażowany, przykryty pokrowcem i maniakalnie zadbany przez jedynego właściciela, który ze względu na chorobę bardzo rzadko był w stanie nim jeździć. Oryginalny przebieg 7,616 km, ostatnia wizyta w serwisie Alfa Romeo przy przebiegu 7,270 km.

Nadwozie bez jakiejkolwiek korozji, wgnieceń czy innych mankamentów. Jest w stanie w perfekcyjnym, jak nowe z salonu. Lakier w stanie perfekcyjnym, brak rzucających się w oczy mankamentów, jedynie minimalne ślady użytkowania. Jeśli to dla kogoś istotne, lakier na każdym elemencie jest wciąż fabryczny. Spód auta, wnęki kół, komora silnika w stanie wzorowym. Wszystkie szyby, lampy, listwy i inne detale są oryginalne i nie posiadają żadnych uszkodzeń, wyglądają jak nowe.

Wnętrze zachowane w perfekcyjnym stanie, bez żadnych śladów użytkowania. Tapicerka nie posiada żadnych przetarć, jej kolor jest żywy jak w folderze sprzedażowym. Plastiki matowe, bez pęknięć czy rys. Podsufitka jak nowa. Komplet oryginalnych dywaników z nazwą dealera. Brak uszkodzeń od wilgoci czy słońca. Wszystkie fabryczne naklejki na pasach, przy stacyjce.

W bagażniku nieużywane koło dojazdowe, komplet oryginalnych narzędzi w etui.

Komplet fabrycznych opon Pirelli P2000 z 1995 roku. Oryginalne kołpaki z minimalnymi śladami użytkowania.

Wykonane prace: brak

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.