Audi 100 C3 1988 – 7500 PLN – Siepraw

Audi w 1982 roku wyprzedziło swoją epokę, zaskakując klientów opływową sylwetką z niespotykanie niskim współczynnikiem oporu aerodynamicznego Cx = 0,3. To w Audi 100 C3 niemiecka marka zastosowała po raz pierwszy metodę podwójnego cynkowania karoserii, co nadało tym samochodom zupełnie nową jakość. Dzięki temu nawet po 30 latach możemy spotkać „cygaro” z karoserią nienaruszoną zębem czasu, wciąż robiące świetne wrażenie. W ogłoszeniu poliftowy egzemplarz z pięciocylindrowym, dwulitrowym silnikiem, dającym mu charakterystyczne i przyjemne brzmienie.

Audi 100 C3
Rocznik: 1988
Przebieg: 240000 km
Pojemność: 2000 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: manualna
Moc: 115 KM

Cena: 7500 PLN

Firma SZAFRAN Inwestycje oferuje na sprzedaż pięknie utrzymane Audi 100 2.0 E benzyna z manualną 5-cio biegową skrzynią.

Auto sprowadzone do Polski w 2015 roku i używane od tego czasu sporadycznie przez jego właścicielkę. Po przyjeździe przeszło standardowy przegląd oraz wymiany eksploatacyjne w serwisie w Krakowie. Od tego czasu prowadzona książka serwisowa z wpisanymi wszelkimi wymianami i naprawami.

Samochód w pełni sprawny technicznie, z opłaconym OC i aktualnym przeglądem. Przebieg to 240 tys. Nowy tłumik i wiele innych części. Silnik jest zdrowy, ma swoją prawidłową moc, nie kopci. Jedynie wtrysk K-Jetronic wymaga regulacji, gdyż po długim postoju auto trzeba dłużej pokręcić żeby odpaliło.

Audi nie ma korozji a lakier na nim jest oryginalny, poza przednią maską. Wnętrze w kolorze niebieskim prezentuje się pięknie i jest bardzo ładnie zachowane.

Auto jak przystało na swoją klasę, zapewnia bardzo przyjemne warunki jazdy. Przyciąga uwagę przechodniów i innych kierowców.

Na samochód wystawiamy fakturę Vat-marża. Kupujący zwolniony z opłaty skarbowej.

Dla zdecydowanego klienta dokładamy felgi aluminiowe z prawie nowymi oponami letnimi.
Obecnie Audi na felgach stalowych i oponach zimowych.

Możliwy transport pod drzwi klienta.

Zapraszamy na jazdę próbną w miejscowości Siepraw obok Krakowa.

Telefon: +48 609 540 006
Miejscowość: Siepraw

Najciekawsze samochody klasyczne, youngtimery i przyszłe klasyki na sprzedaż.