KlasykaGatunku.pl

Audi 80 B3 1989 – SPRZEDANE

W 1986 roku we Frankfurcie zaprezentowano nową generację Audi 80 o oznaczeniu B3. Nowa, zaokrąglona osiemdziesiątka poszczycić mogła się nie tylko niższym od poprzednika współczynnikiem oporu powietrza (Cx = 0,29), ale również obustronnie ocynkowaną blachą karoserii. Egzemplarz z ogłoszenia może spokojnie robić za reklamę nieśmiertelności modelu, no może gdyby nie fakt, że na liczniku kilometrów widnieje zaledwie 33,5 tysiąca. Audi z silnikiem 1.8S, czyli R4 8V SOHC na jednopunktowym wtrysku Mono-Motronic (oznaczenie PM w dokumentach) miało tak jak i gaźnikowce 90 KM mocy, jednak ówczesnym użytkownikom to spokojnie wystarczało. Audi 80 B3 w ciekawej kolorystyce, świetnym stanie i z pełną historią, to temat ciekawy nie tylko dla pasjonata czterech pierścieni.

Audi 80 B3 1.8S
Rok produkcji: 1989
Pojemność silnika: 1760 ccm
Moc silnika: 90 KM
Przebieg: 33,523 km
Skrzynia biegów: manualna

29-letnie Audi 80 z minimalnym przebiegiem 33 tysięcy kilometrów. Sprowadzone z Hanau, Niemcy, bezpośrednio od pierwszej właścicielki (ur. 1938). Zachowane w świetnym stanie z niewielkimi śladami użytkowania i upływu czasu. Posiada kompletną dokumentację w tym regularnie prowadzoną książkę serwisową. Ze względu na chorobę właścicielki, samochód został wyrejestrowany w 2008 roku i stał nieużywany w garażu.

Lakier w dobrym stanie, bez widocznych uszkodzeń czy odprysków. Nadwozie wolne od korozji. Spód i wnęki nadkoli we wzorowym stanie.

Wnętrze w kolorze zielonkawym, bliskie stanu nowego, bez widocznych śladów użytkowania. Komplet dywaników welurowych.

Wykonane prace: nowy akumulator Bosch, fabryczne opony z 1989 zostały wymienione na nowe, wymiana oleju w silniku wraz z filtrem.

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.