KlasykaGatunku.pl

Audi 80 B4 1994 – SPRZEDANE

Oto samochód, który doskonale możemy pamiętać z ery początku lat 90-tych, gdy konkurował na rynku z Mercedesami 190E i BMW serii 3. Wówczas w naszej rzeczywistości to już była klasa premium, a kto miał taki samochód – miał szacunek i poważanie. Audi 80 B4 na rynku ukazało się w 1991 roku, będąc gruntownie zmodernizowanym modelem B3. Wydłużono w nim rozstaw osi, przeprojektowano zbiornik paliwa, aby umożliwić składanie tylnej kanapy, zastosowano o cal większe felgi, zmieniono materiały we wnętrzu, a także przeprojektowano maskę, grill i światła. Z racji wysokiej wytrzymałości, samochody te wciąż można spotkać na naszych ulicach, jednak egzemplarz taki jak ten to prawdziwy ewenement. Może wyposażenie ma skromne i silnik nie jest najmocniejszy, ale absolutnie urzeka jego stan. Przebieg jedynie 57 tysięcy kilometrów, pełna dokumentacja serwisowa, oryginalny lakier i wspaniale zachowane wnętrze. Cudo.

Audi 80 B4
Rok produkcji: 1994
Pojemność silnika: 1983 ccm
Moc silnika: 66 kW / 90 KM
Przebieg: 57,506 km
Skrzynia biegów: manualna

Przedmiotem sprzedaży jest Audi 80 B4 w kolorze bordowym z szarą materiałową tapicerką. Sprowadzony z Holderbank, Szwajcaria, od pierwszego właściciela (ur. 1945). Zachowany w perfekcyjnym stanie z minimalnymi śladami użytkowania. Zachowana pełna dokumentacja serwisowa: ks. serwisowa, ks. badań spalin Abgas. Oryginalny symboliczny przebieg 57 tysięcy kilometrów.

Nadwozie zachowane w bardzo dobrym stanie, bez jakichkolwiek śladów korozji czy widocznych uszkodzeń, wgnieceń. Jeśli ma to dla kogoś znaczenie posiada prawdopodobnie wciąż pierwszy – fabryczny lakier. Spód i wnęki nadkoli zachowane w stanie bardzo dobrym, jak w dwuletnim pojeździe. Szyby wszystkie oryginalne. Komora silnika jak nowa.

Wnętrze jest kompletne, bez widocznych śladów zużycia. Materiałowa tapicerka zachowana w świetnym stanie, nie ma żadnych widocznych śladów zużycia. Brak pękniętych czy poniszczonych plastików. Komplet fabrycznych dywaników welurowych w dobrym stanie. Brak uszkodzeń od słońca czy wilgoci.

Kołpaki nie posiadają widocznych otarć. Komplet dobrych opon.

Koło zapasowe nieużywane, kompletny zestaw narzędzi w bagażniku.

Wykonane prace:
– wymiana oleju wraz z filtrem,
– świeży płyn chłodniczy.

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.