KlasykaGatunku.pl

Audi A6 Avant C4 1994 – SPRZEDANE

Audi A6 Avant C4 to zmodernizowana wersja niezwykle udanego modelu 100 C4. Pierwsze A-szóstki miały już białe klosze kierunkowskazów, nowe przednie i tylne reflektory oraz kilka innych detali, ale zasadnicza konstrukcja pozostała bez zmian. Audi A6 debiutowało w 1994 roku, i właśnie z tego roku pochodzi prezentowany egzemplarz. Pod jego maską odnajdziemy preferowany w tej klasie, gładko pracujący, sześciocylindrowy silnik o pojemności 2,6 l i mocy 150 KM. Wersja kombi nie miał ogromnego bagażnika – 390 l to zdecydowanie mniej niż w sedanie, a mocno pochylona tylna szyba zamiast rekordów objętości powalała zachować aerodynamiczne kształty i sportowy styl. W kabinie odnajdziemy przejrzystą deskę rozdzielczą i świetne welury. Widać, że to auto z czasów, gdy o klienta walczono stosując jak najlepsze materiały i wykończenie, które nawet po ćwierćwieczu wciąż prezentuje się doskonale.

Audi A6 2.6E Avant C4
Rok produkcji: 1994
Pojemność silnika: 2597 ccm
Moc silnika: 110 kW / 150 KM
Przebieg: 234,035 km
Skrzynia biegów: automatyczna

Przedmiotem sprzedaży jest Audi A6 Avant w kolorze srebrnym z szarą welurową tapicerką. Sprowadzone z Aargau, Szwajcaria od pierwszego właściciela (ur. 1955). Zachowane w przyzwoitym stanie ze śladami użytkowania i upływu czasu. Zachowana pełna dokumentacja serwisowa, książka serwisowa uzupełniana przez dealerów Audi, książka badań spalin “Abgas” ze spisywanym przebiegiem co dwa lata, 3 oryginalne klucze. Ostatni serwis wykonany przy przebiegu 197,821 km dnia 05.02.2016, obejmował wymianę rozrządu.

Nadwozie nie ma posiada korozji jednak ma ślady użytkowania takie jak drobne rysy, odpryski lakieru, kilka małych wgnieceń widocznych pod światło. Jeśli to dla kogoś istotne posiada w większości fabryczny lakier. Spód auta i wnęki nadkoli zachowane w stanie dobrym, bez większego nalotu rdzy. Zderzaki nie posiadają widocznych obcierek. Kilka odprysków od kamieni w przedniej części nadwozia.

Wnętrze jest kompletne, bez widocznych śladów nadmiernego zużycia. Welurowa tapicerka zachowana w bardzo ładnym stanie, bez plam i wytarć. Plastik przy fotelu kierowcy ma mały ubytek. Kierownica i lewarek bez większego zużycia. Drewniane wykończenia nie mają pęknięć czy rys. Oryginalne radio w pełni sprawne. Zachowane fabryczne dywaniki welurowe, trochę zabrudzone, jednak wciąż w ładnym stanie.

Wyposażenie bagażnika kompletne.

Wykonane prace: brak. Nie znaleźliśmy żadnych usterek, jednak samochód wymaga przeprowadzenia podstawowego serwisu w postaci wymiany oleju i płynów, opony jeszcze dobre.

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.