KlasykaGatunku.pl

Audi A8 4.2 Quattro D2 1997 – SPRZEDANE

Wszystko jest tu na swoim miejscu, jak na niemiecką limuzynę przystało. Aluminiowa konstrukcja nadwozia zapewnia mu lekkość, a stały napęd na cztery koła wyjątkową trakcję. Samochód wykonany jest perfekcyjnie, nie rdzewieje, komfort zapewnia świetny, a o właściwe osiągi dba potężny silnik V8. Stylistyka jest stonowana, choć w nietypowym dla marki zestawieniu granatowego lakieru z jasnym wnętrzem może wywoływać wrażenie pewnej awangardy, czy wręcz polotu. To Audi A8 4.2 Quattro D2 to wzorowy egzemplarz z niewysokim przebiegiem, pełną historią serwisową i oryginalnym lakierem. Dobry wybór dla tych, którzy uważają, że w ciągu ostatnich dwóch dekad w motoryzacji nie dokonano żadnego znaczącego postępu.

Audi A8 D2 4.2 Quattro
Rok produkcji: 1997
Pojemność silnika: 4172 ccm
Moc silnika: 220 kW / 300 KM
Przebieg: 207,914 km
Skrzynia biegów: automatyczna

Przedmiotem sprzedaży jest Audi A8 Quattro w kolorze granatowym z jasną skórzaną tapicerką. Sprowadzone z Olten, Szwajcaria od drugiego właściciela. Zachowane w bardzo dobrym stanie z normalnymi śladami użytkowania i upływu czasu. Wraz z samochodem pełna dokumentacja serwisowa, książka serwisowa, książka badań spalin “Abgas” ze spisywanym przebiegiem średnio co dwa lata, komplet kluczyków w tym 2 z pilotem.

Nadwozie nie posiada korozji, wgnieceń ani innych mankamentów. Widoczne są jedynie normalne ślady użytkowania takie jak drobne rysy, odpryski lakieru od kamieni w przedniej części nadwozia. Jeśli to dla kogoś istotne, posiada wciąż cały fabryczny lakier. Spód auta i wnęki nadkoli zachowane w stanie bardzo dobrym, bez widocznego nalotu rdzy.

Wnętrze jest kompletne, bez śladów zużycia. Skórzana tapicerka zachowana w bardzo ładnym stanie, z małymi śladami użytkowania, ale bez widocznych uszkodzeń. Kierownica i lewarek bez nadmiernego zużycia. Przyciski nie są powycierane. Oryginalne radio w pełni sprawne. Wykończenia drewniane bez pęknięć, jak nowe.

Wyposażenie bagażnika kompletne. Tapicerka nie posiada uszkodzeń. Komplet narzędzi i nieużywane koło zapasowe.

Wykonane prace:
– wymiana uszczelek pokryw zaworów,
– nowe tarcze i klocki przód oraz tył,
– regeneracja przekładni kierowniczej,
– wymiana oleju silnikowego wraz z filtrem

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.