KlasykaGatunku.pl

Audi A8 D2 4.2 Quattro 1998 – SPRZEDANE

Wszystko jest tu na swoim miejscu, jak na niemiecką limuzynę przystało. Aluminiowa konstrukcja nadwozia zapewnia mu lekkość, a stały napęd na cztery koła wyjątkową trakcję. Samochód wykonany jest perfekcyjnie, nie rdzewieje, komfort zapewnia świetny, a o właściwe osiągi dba potężny silnik V8. Stylistyka jest stonowana, choć w nietypowym dla marki zestawieniu zielonego lakieru z jasnym wnętrzem może wywoływać wrażenie pewnej awangardy, czy wręcz polotu. To Audi A8 D2 4.2 Quattro to wzorowy egzemplarz z niewysokim przebiegiem, pełną historią serwisową i tylko minimalnym mankamentami. Dobry wybór dla tych, którzy uważają, że w ciągu ostatnich dwóch dekad w motoryzacji nie dokonano żadnego znaczącego postępu.

Audi A8 D2 4.2 Quattro
Data produkcji: 1998
Pojemność silnika: 4172 ccm
Moc: 300 KM
Przebieg: 154,063 km
Skrzynia biegów: automatyczna

Wzorowo utrzymany egzemplarz Audi A8 4.2 Quattro kupiony bezpośrednio z rąk pierwszego właściciela w Szwajcarii.

Samochód mimo wieku posiada wciąż fabryczny lakier na wszystkich elementach nadwozia. Pomiary lakieru widoczne na zdjęciach. Serwisowany u dealerów Audi, regularnie prowadzona książka z pełnymi serwisami co rok lub dwa lata. Książka Abgas z wpisami od nowości co dwa lata. Ważny szwajcarski przegląd techniczny MFK. Komplet kluczy.

Wnętrze bardzo czyste, bez śladów zużycia i uszkodzeń. Komplet oryginalnych dywaników.

Felgi bez otarć i uszkodzeń na rantach.

Mankamenty wizualne: odpryski od kamieni i rysy na przednim zderzaku.

Wykonane prace: nowe uszczelki pokryw zaworów, wymiana oleju wraz z filtrem, kpl. serwis automatycznej skrzyni biegów wraz z nową płytą sterującą.

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.