KlasykaGatunku.pl

Audi TT Quattro 8N 2001 – SPRZEDANE

Kompaktowe, niewielkie, z turbodoładowanym silnikiem i napędem na cztery koła, gotowe było wgryzać się w asfalt i zdobywać klientów, do których wcześniej marka nie docierała. Debiutowało w 1998 roku i było prawdziwie life style’owym autem. Choć na pierwszy rzut oka to trudne do rozpoznania, Audi TT o oznaczeniu kodowym 8N bazuje na mechanice Volkswagena Golfa. Dostępne było początkowo w dwóch wersjach, które łączyła pojemność silnika (1,8 l), a różniły rodzaj napędu, wielkość turbosprężarki i obecność intercoolera. Ta mocniejsza i bardziej dziś pożądana wersja to 225-konne Audi TT Quattro, takie jak w prezentowanym ogłoszeniu. Srebrny egzemplarz pochodzi ze Szwajcarii, zachowany jest w bardzo dobrym stanie, z pełną dokumentacją serwisową.

Audi TT 1.8T Quattro
Rok produkcji: 2001
Pojemność silnika: 1781 ccm
Moc silnika: 165 kW / 225 KM
Przebieg: 278,087 km
Skrzynia biegów: manualna

Przedmiotem sprzedaży jest Audi TT w kolorze srebrnym z czarną skórzaną tapicerką. Sprowadzony z Sennwald, Szwajcaria, od drugiego właściciela. Zachowany w bardzo dobrym stanie z normalnymi śladami użytkowania. Zachowana pełna dokumentacja serwisowa: ks. serwisowa z regularnymi wpisami, ks. badań spalin Abgas.

Nadwozie zachowane w bardzo dobrym stanie, bez jakichkolwiek śladów korozji czy widocznych uszkodzeń, wgnieceń. Jeśli ma to dla kogoś znaczenie posiada w większości wciąż pierwszy – fabryczny lakier. Spód i wnęki nadkoli zachowane w stanie bardzo dobrym, bez widocznego nalotu rdzy.

Wnętrze jest kompletne, bez widocznych śladów zużycia. Skórzana tapicerka zachowana w świetnym stanie, nie ma żadnych uszkodzeń czy wytarć. Brak pękniętych czy poniszczonych plastików. Wykończenia aluminiowe w idealnym stanie, bez rys. Komplet fabrycznych dywaników welurowych. Wszystkie elementy wyposażenia dodatkowego sprawne. Brak uszkodzeń od słońca czy wilgoci.

Felgi posiadają drobne ślady użytkowania, a jedna widoczne otarcie lakieru. Komplet dobrych opon.

Koło zapasowe nieużywane, kompletny zestaw narzędzi w bagażniku.

Wykonane prace:
– serwis klimatyzacji,
– wymiana oleju wraz z filtrem,
– świeży płyn chłodniczy,
– nowa przednia szyba.

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.