KlasykaGatunku.pl

Audi TT Quattro ABT 1999 – SPRZEDANE

Kompaktowe, niewielkie, z turbodoładowanym silnikiem i napędem na cztery koła, gotowe było wgryzać się w asfalt i zdobywać klientów, do których wcześniej marka nie docierała. Debiutowało w 1998 roku i było prawdziwie life style’owym autem. Audi TT przebojem zdobyło rynek, przykuwając uwagę swoimi nietuzinkowymi kształtami oraz doskonałą jakością wykonania. Ci, którym początkowa, 225-konna wersja wydawała się zbyt słaba, mogli już w salonie zamówić samochód po kuracji wzmacniającej firmy ABT. Na taki właśnie samochód zdecydował się pierwszy właściciel prezentowanego egzemplarza, który zamówił go w Zurychu. Dziś, dwie dekady później, samochód wciąż prezentuje się doskonale. Z pewnością sprawi wiele radości swojemu nowemu użytkownikowi lub użytkowniczce.

Audi TT 1.8T Quattro ABT
Rok produkcji: 1999
Pojemność silnika: 1781 ccm
Moc silnika: 180 kW / 245 KM
Przebieg: 193,371 km
Skrzynia biegów: manualna

Przedmiotem sprzedaży jest Audi TT w kolorze srebrnym z czarną skórzaną tapicerką. Sprowadzony z Zurychu, Szwajcaria, bezpośrednio od pierwszego właściciela. Zachowany w bardzo dobrym stanie z minimalnymi śladami użytkowania. Zachowana pełna dokumentacja serwisowa: książka serwisowa z regularnymi wpisami, książka badań spalin Abgas, homlogacja każdej części zainstalowanej w aucie. Komplet trzech kluczyków.

Samochód posiada następujące zmiany względem serii:
Zainstalowany przez autoryzowanego dealera Audi komputer silnika ABT, podnoszący moc z 225 do 245 KM, dokumentacja wraz z homologacją importera.
Zamontowany dodatkowy wskaźnik temperatury oleju VDO.
Sprężyny obniżające firmy Eibach 30 mm dedykowane do Audi TT, homologacja TUV.
Amortyzatory Bilstein B4.
Układ wydechowy szwajcarskiej firmy Sportec ze stali nierdzewnej dedykowany do Audi TT, zachowana homologacja.
Specjalne felgi 18′ wraz z wykonanymi do tego modelu dystansami, nowe opony.

Nadwozie zachowane we wzorowym stanie, bez jakichkolwiek śladów korozji czy widocznych uszkodzeń, wgnieceń. Jeśli ma to dla kogoś znaczenie posiada w większości wciąż pierwszy – fabryczny lakier. Spód i wnęki nadkoli zachowane w stanie bardzo dobrym, porównywalnym z kilkuletnim pojazdem.

Wnętrze jest kompletne, bez widocznych śladów zużycia. Skórzana tapicerka zachowana w świetnym stanie, jest wciąż matowa, nie ma żadnych uszkodzeń czy wytarć. Brak pękniętych czy poniszczonych plastików. Wykończenia aluminiowe w idealnym stanie, bez rys. Komplet fabrycznych dywaników welurowych. Wszystkie elementy wyposażenia dodatkowego sprawne. Brak uszkodzeń od słońca czy wilgoci. Fabryczne radio Blaupunkt, wysoki model.

Felgi nie posiadają żadnych obcierek czy ubytków, są prawie jak nowe. Opony niedawno wymienione.

Koło zapasowe nieużywane, kompletny zestaw narzędzi w bagażniku.

Samochód przeszedł we wrześniu 2018 duży serwis i uzyskał nowe badania MFK/Abgas na kolejne dwa lata. Wymienione zostały:
– pompa wspomagania,
– łożyska kół przód i tył,
– kompletny rozrząd z pompą wody,
– świece zapłonowe,
– niektóre elementy zawieszenia,
– olej, filtry, płyny,
– komplet nowych alufelg,
– komplet nowych opon,
– ustawienie geometrii zawieszenia.

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.