Audi UR-Quattro 1982 – Belgia

W latach 1980-1991 wyprodukowano jedynie 11452 egzemplarzy Audi Quattro, czyli legendarnego auta z napędem na 4 koła. Pierwszy model z tej serii nazywany jest Audi UR-Quattro, ma wysoką wartość kolekcjonerską i osiąga znacznie wyższe ceny niż inne pojazdy Audi z tego okresu. To konstrukcja, która spowodowała prawdziwy przełom w rywalizacji rajdowej. Napęd na cztery kola w połączeniu z silnikiem turbodoładowanym pomogły Audi Quattro zwyciężyć w Rajdowych Mistrzostwach Świata w latach 1982 i 1984. W Belgii na aukcję wystawiony został piękny, oryginalny egzemplarz.

Audi UR-Quattro
Rok: 1982
Przebieg: 227 000 km
Pojemność: 2144 cm3
Rodzaj paliwa: benzyna
Manualna skrzynia biegów:
Moc: 200 KM

Aukcja dobiega końca w dniu 08-12-2017 na Catawiki.
Zobacz aukcję tego samochodu, zarejestruj się i licytuj.

Catawiki to najszybciej rozwijająca się internetowa platforma aukcyjna w Europie, która zarządza cotygodniowymi aukcjami w ponad 80 kategoriach. Na naszych aukcjach samochodów klasycznych znajdziesz klasyczne samochody, współczesne klasyczne samochody, akcesoria samochodowe z całego świata i wiele innych. Catawiki wyróżnia się zespołem ekspertów, którzy oceniają każdy przedmiot w celu ustalenia jego autentyczności i jakości, zanim jeszcze zostanie on wystawiony na aukcji.

Karoseria i nadwozie są w pięknym, oryginalnym stanie i posiadają normalne ślady użytkowania, bez rdzy. Silnik również jest w oryginalnym stanie i działa bardzo dobrze. Samochód jest dobrze zachowany i odnowiono w nim zawieszenie.

Umów się na oglądanie samochodu tutaj.
Miejscowość: Diksmuide, Belgia

Najciekawsze samochody klasyczne, youngtimery i przyszłe klasyki na sprzedaż.