KlasykaGatunku.pl

BMW 320iA Coupe E36 1993 – SPRZEDANE

Świetne maniery drogowe, tylny napęd, gładko brzmiąca jednostka napędowa i elegancka sylwetka, która po latach wciąż imponuje doskonałymi proporcjami i gracją. BMW 320iA Coupe E36 ma wszystkie przymioty, by stać się po czasie szanowanym klasykiem, jedynie trzeba poczekać, aż wszystkie zniszczone tuningiem i zakatowane egzemplarze odejdą w zapomnienie. Już dzisiaj jednak przepięknie błyszczy i wyróżnia się egzemplarz taki jak ten. Skonfigurowany ze smakiem, zachowany został w niemal perfekcyjnym stanie, z przebiegiem jedynie 89 tys. km. Ciekawe ma wyposażenie, obejmujące klimatyzację, zawieszenie M-Technik, sportowe fotele, elektryczne szyby, tempomat i automatyczną skrzynię biegów. Do relaksujących weekendowych przejażdżek – jak znalazł.

BMW 320iA Coupe E36
Data produkcji: 29.06.1993
Pojemność silnika: 1991 ccm
Moc: 150 KM (110 KW)
Przebieg: 89,250 km
Skrzynia biegów: automatyczna

Przedmiotem sprzedaży jest BMW 320i Coupe serii e36 w kolorze „237 Granitsilber Metallic” z szarą welurową tapicerką. Sprowadzone z Zurychu, Szwajcaria od wnuka pierwszego właściciela. Samochód zachowany w bardzo dobrym stanie z minimalnymi śladami użytkowania i upływu czasu. Bardzo niski przebieg 89 tysięcy kilometrów. Zachowana obszerna dokumentacja serwisowa: książka serwisowa z regularnymi wpisami, książka badań „Abgas”, karta do serwisu BMW, archiwalne wydruki badań MFK, rachunki.

Szczególne wyposażenie: klimatyzacja, tempomat, Sportsitze, automatyczna skrzynia biegów, alufelgi, airbag kierowcy, el. szyby, PDC, zawieszenie M-Technik, podgrzewane lusterka i zamek kierowcy.

Nadwozie zachowane w bardzo dobrym dobrym stanie, z minimalnymi śladami użytkowania jak kilka małych odprysków i drobne rysy. Nie posiada żadnej korozji w typowych dla e36 miejscach. Jeśli ma to dla kogoś znaczenie posiada wciąż fabryczny lakier. Spód i wnęki nadkoli we wzorowym stanie, bez nalotu rdzy.

Wnętrze jest kompletne, z minimalnymi śladami użytkowania. Welurowa tapicerka jest zachowana w idealnym stanie, bez śladów zużycia czy zabrudzeń. Kierownica jest matowa i nie ma wytarć skóry. Komplet oryginalnych dywaników welurowych w bardzo dobrym stanie.

W bagażniku kompletny zestaw narzędzi, nieużywane koło zapasowe i podnośnik. Felgi w stanie zbliżonym do nowych, opony nowe.

Wykonane prace:
– wymiana oleju silnikowego wraz z filtrem (oryginalny BMW) na Millers 5w-40, poprzedzona płukaniem silnika preparatem Liqui Moly,
– komplet nowych opon Fulda Ecocontrol HP,
– nowa przednia szyba oryginalna Pilkington,
– nowe uszczelki przedniej i tylnej szyby ASO BMW,
– wymiana uszczelki pokrywy zaworów,
– nowy termostat i świeży płyn chłodniczy,
– kompletna rewizja skrzyni biegów na oryginalnych częściach BMW i ZF, nowe sprzęgło hydrokinetyczne ZF, koszt łącznie 6000 PLN,
– nowe uszczelki klamek i naprawa zamka jednych drzwi,
– nowe pióra wycieraczek Bosch,
– nowe kilka drobiazgów, spinek i emblematów zakupione w ASO BMW.

Razem około 12’000 PLN za wykonane prace i usługi przy aucie.

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.