KlasykaGatunku.pl

BMW 323Ci E46 1999 – SPRZEDANE

BMW 323Ci E46 to propozycja dla ludzi lubiących bawarski styl z domieszką sportowego zacięcia. Ta czwarta generacja serii trzeciej, produkowana od 1999 do 2006 roku, odziedziczyła po przodkach najlepsze geny BMW. Wygładzone w porównaniu do poprzedników nadwozie jest spójne stylistycznie, narysowane łagodnie, ale zachowujące charakter monachijskiej marki. Pod maską pracuje tu lubiana, sześciocylindrowa jednostka M52TUB25 o pojemności 2,5 l i mocy 170 KM. Cieszyć może drobiazgowy serwis, który został właśnie wykonany i niewysoka cena, choć oczywiście samochód ma drobne mankamenty, adekwatne do przebiegu i wieku.

Link: http://klasykagatunku.pl/auta/bmw-323ci/

BMW 323Ci e46
Data produkcji: listopad 1999
Pojemność silnika: 2494 ccm
Moc: 170 KM (125 KW)
Przebieg: 237,690 km
Skrzynia biegów: manualna

Przedmiotem sprzedaży jest BMW 323Ci serii e46 w kolorze „386 Farngruen Metallic” z beżową skórzaną tapicerką. Sprowadzone z Zurychu, Szwajcaria od drugiego właściciela. Samochód zachowany w przyzwoitym stanie z normalnymi śladami użytkowania i upływu czasu.

Nadwozie zachowane w całkiem dobrym stanie, z normalnymi śladami użytkowania jak odpryski i małe rysy, kilkoma małymi wgnieceniami widocznymi pod światło. Nie posiada korozji w typowych miejscach. Jeśli ma to dla kogoś znaczenie posiada w większości fabryczny lakier. Zderzak przedni ma małe otarcia i ubytki lakieru. małe odpryski od kamieni w przedniej części pojazdu. Spód i wnęki nadkoli bez widocznej rdzy, od spodu jedynie drobny nalot na elementach zawieszenia.

Wnętrze jest kompletne, z normalnymi śladami użytkowania. Skórzana tapicerka posiada różne drobne mankamenty oraz ślady zużycia na fotelu kierowcy. Kierownica jest matowa i nie ma wytarć skóry. Niektóre elementy drewniane posiadają mało widoczne pęknięcia. Komplet oryginalnych dywaników welurowych w przeciętnym stanie z drobnymi plamami. Plastiki przy wybieraku biegów mają rysy od paznokci. Wnętrze posiada drobne zabrudzenia, zostało tylko odkurzone. Elementy wyposażenia sprawne.

Wykonane prace:
– nowe rolki napinające i pasek klinowy
– wymiana oleju silnikowego wraz z filtrem na Motul X-Cess 5w40
– nowa chłodnica oraz niektóre gumowe węże i opaski
– wymiana płynu chłodniczego
– wymiana klocków hamulcowych z przodu
– nowe tuleje wahaczy z przodu
– wymiana uszczelki pokrywy zaworów
– nowa przednia nerka maski lewa (ASO BMW)
– naprawa i montaż oryginalnego radia

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.