BMW 325e E30 1985 – 39900 PLN – Poznań

BMW 325e E30 w klasycznej formie zawiera wszystko, czego niegdyś oczekiwaliśmy od samochodu na co dzień. W latach 80-tych taki wóz w naszej rzeczywistości był najczęściej niedoścignionym marzeniem, które dziś zdecydowanie łatwiej zrealizować, choć z kolejnymi latami o zadbany egzemplarz jest coraz trudniej. Prezentowana oferta to tzw. Eta – z silnikiem BMW B27 łączącym gładką pracę sześciocylindrowego silnika z niskim spalaniem. Tu wynik rzędu 7 l/100 km jest na porządku dziennym, o czym niejednokrotnie mogą dziś pomarzyć użytkownicy nowoczesnych, dwa razy mniejszych silników. Ten egzemplarz do dziś zachował oryginalną powłokę lakierniczą, na zdjęciach prezentuje się przepięknie. Wyposażony jest w czworo drzwi, szyberdach i automatyczną skrzynię biegów.

BMW 325e E30
Rocznik: 1985
Przebieg: 180000 km
Pojemność: 2674 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: automatyczna
Moc: 122 KM

Cena: 39900 PLN

Posiadam nadzwyczajny egzemplarz flagowego modelu BMW, jakim jest niewątpliwie kultowa E30.

Auto bogato wyposażone, przede wszystkim unikatowo, tzn. posiada silnik benzynowy 2.7 o mocy 122 KM, który jest sprzężony z bezawaryjną, automatyczną skrzynią biegów.
Egzemplarz ten jest o tyle unikatowy, że posiada niezależną ekspertyzę oceny stanu technicznego, która jednoznacznie określa to auto jako pojazd kwalifikujący się do grona aut kolekcjonerskich.
Oczywiście część ww. pisma załączam na fotografii.

BMW jest zarejestrowane w Polsce od 06.02.2006 r., jednakże jest pojazdem eksploatowanym jedynie okazjonalnie, co przyczyniło się w głównej mierze do zachowania tak perfekcyjnego stanu.

Auto w 100% sprawne, z ważnym badaniem technicznym oraz opłacona polisą OC.
Zachęcam do oględzin pojazdu, ponieważ na żywo robi ono olbrzymie, bardzo pozytywne wrażenie.
Posiadam oczywiście drugi komplet oryginalnych kół (dodatkowe zdjęcia dla zainteresowanych).

Serdecznie zapraszam do oględzin oraz na jazdę próbną.

Telefon: +48 797 663 510
Miejscowość: Poznań

Najciekawsze samochody klasyczne, youngtimery i przyszłe klasyki na sprzedaż.