KlasykaGatunku.pl

BMW 325i Touring E46 2001 – SPRZEDANE

Ledwie dwie generacje wcześniej małe BMW serii 3. generacji E30 w wersji kombi powstało właściwie przez przypadek, ale kilkanaście lat później, bawarska marka zdawała się być już liderem segmentu. Kombi niewielkie, niemal kompaktowe, ale z tylnym napędem, mocnymi jednostkami sześciocylindrowymi w ofercie i bogatymi możliwościami konfiguracji, oraz oczywiście sporym bagażnikiem, który w razie potrzeby można ładować po sam dach. Sportowe w stylu, zwarte, niewielkie i praktyczne. BMW 325i Touring E46 do dziś ma wielu zwolenników. Pozwala na dynamiczną jazdę, gwarantuje niską i przyjemną pozycję za kierownicą, daje wiele radości i nie ogranicza wakacyjnych pomysłów.

BMW 325i Touring E46
Data produkcji: 13.11.2001
Pojemność silnika: 2494 ccm
Moc: 192 KM (141 KW)
Przebieg: 228,417 km
Skrzynia biegów: automatyczna

Przedmiotem sprzedaży jest BMW 325 Touring serii e46 w kolorze „372 Stahl-blau”, wersja poliftowa z szarą skórzaną tapicerką. Sprowadzone z Uster, Szwajcaria bezpośrednio od drugiego właściciela. Zachowana pełna dokumentacja serwisowa oraz 3 kluczyki.

Nadwozie zachowane w bardzo dobrym stanie, z normalnymi śladami użytkowania jak kilka niewielkich rys, wgnieceń. Nie posiada żadnej korozji w typowych dla e46 miejscach. Spód i wnęki nadkoli w nienagannym stanie, bez nalotu rdzy

Wykonane prace:
– wymiana uszczelki pokrywy zaworów,
– wymiana uszczelki podstawy filtra oleju,
– wymiana oleju silnikowego wraz z filtrem na Motul 5w-40, poprzedzona płukaniem silnika preparatem Liqui Moly,
– komplet nowych tarcz i klocków na przedniej osi,
– nowy przewód vanos,
– wymiana filtrów: powietrza, kabinowy,
– nowe świece,
– wymiana płynu hamulcowego.