KlasykaGatunku.pl

BMW 328Ci Coupe E46 1999 – SPRZEDANE

Jest spójne stylistycznie, narysowane łagodnie, lecz z charakterem. Kierowca czuje się tu jak w centrum dowodzenia, a napęd trafia na właściwą oś. BMW serii 3 dla wielu przez lata i kolejne generacje było niezmiennie wzorem samochodu szytego na miarę, idealnego dla kierowców, którzy po prostu kochają prowadzić. To BMW 328Ci E46 to przedliftowy egzemplarz w nadwoziu coupe, zniewalający pięknym połączeniem karoserii w kolorze Topasblau Metallic z szarą skórzaną tapicerką. Napędzane kultową, sześciocylindrową rzędówką o mocy 193 KM zapewni mnóstwo radości za kierownicą. Zadbany egzemplarz z pewnością będzie cieszył oczy właściciela i innych miłośników marki.

BMW 328Ci e46
Data produkcji: 05.03.1999
Pojemność silnika: 2793 ccm
Moc: 193 KM (142 KW)
Przebieg: 209,655 km
Skrzynia biegów: manualna

Przedmiotem sprzedaży jest BMW 328Ci serii e46 w kolorze „364 Topasblau Metallic” z szarą skórzaną tapicerką. Sprowadzone z Bern, Szwajcaria bezpośrednio od drugiego właściciela. Samochód zachowany w bardzo dobrym stanie z normalnymi śladami użytkowania i upływu czasu. Zachowana pełna dokumentacja serwisowa, regularnie uzupełniana książka serwisowa oraz książka badań „Abgas” z wpisami co dwa lata.

Samochód posiada następujące zmiany względem serii, zachowane karty homologacyjne zamontowanych części:
– amortyzatory „M-Technik”,
– zestaw sprężyn obniżających,
– wydech ze stali nierdzewnej „Bastuck”,
– lotka tylnej klapy „Rieger Tuning”,
– akcesoryjna aluminiowa gałka zmiany biegów short shift,
– dywaniki i nakładki na pedały „Rieger Tuning”.

Nadwozie zachowane w bardzo dobrym dobrym stanie, z minimalnymi śladami użytkowania jak kilka ledwo widocznych odprysków i bardzo drobnych rys. Nie posiada korozji w typowych dla e46 miejscach. Jeśli ma to dla kogoś znaczenie posiada w większości fabryczny lakier. Spód i wnęki nadkoli w bardzo dobrym stanie, bez nalotu rdzy.

Wnętrze jest kompletne, z normalnymi drobnymi śladami użytkowania. Skórzana tapicerka jest zachowana w bardzo dobrym stanie, bez śladów zużycia. Kierownica jest matowa i nie ma wytarć skóry. Elementy aluminiowe nie porysowane, w ładnym stanie. Dywaniki nie mają przetarć. Plastiki nie posiadają typowych dla e46 zarysowań.

Wykonane prace:
– wymiana oleju na Valvoline 5w-30 w silniku wraz z filtrem,
– nowy filtr powietrza.

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.