KlasykaGatunku.pl

BMW 328i E46 1998 – 28500 PLN – Wrocław

BMW 328i E46 może wydawać się przeciętnym, niewielkim, niewyróżniającym się niczym sedanem, jednak zajęcie miejsca za jego kierownicą poprawia sytuację. Kierowca czuje się tu jak w centrum dowodzenia, z kokpitem skierowanym w swoją stronę, z ładnie brzmiącym, 6-cylindrowym silnikiem umieszczonym wzdłużnie i napędzającym właściwe, tylne koła. To jest propozycja dla ludzi którzy cenią zwarte rozmiary i świetne prowadzenie. Niektórzy twierdzą, że cała generacja E46 to po prostu lifting E36. Nie powinno dziwić jednak to, że gdy poprawiamy coś, co już wyjściowo jest świetne, to i rezultat powinien być wyśmienity. I taki jest w tym przypadku. Po prostu bawarski styl z domieszką sportowego zacięcia. Atrakcyjność tej oferty buduje ciekawa konfiguracja kolorystyczna i niski, udokumentowany przebieg. W aucie, które pochodzi ze szwajcarskich rąk i przejechało dotąd jedynie 129 tys. km każdy poczuje się kompletnie inaczej niż w takim, którego historia i przebieg są nieznane. Za taki stan zachowania zawsze warto odpowiednio zapłacić.

BMW 328i e46
Data produkcji: 27.01.1998
Pojemność silnika: 2793 ccm
Moc: 193 KM (142 KW)
Przebieg: 129,122 km
Skrzynia biegów: automatyczna

Przedmiotem sprzedaży jest BMW 323Ci serii e46 w kolorze „386 Farngruen Metallic” z beżową skórzaną tapicerką. Sprowadzone z Disentis, Szwajcaria, bezpośrednio od pierwszego właściciela. Samochód zachowany w bardzo dobrym stanie z minimalnymi śladami użytkowania i upływu czasu. Zachowana pełna dokumentacja serwisowa oraz 3 kluczyki.

Nadwozie zachowane w bardzo dobrym dobrym stanie, z minimalnymi śladami użytkowania jak kilka ledwo widocznych odprysków i bardzo drobnych rys. Nie ma żadnej korozji w typowych dla e46 miejscach. Jeśli ma to dla kogoś znaczenie posiada w większości wciąż fabryczny lakier. Wszystkie szyby są jeszcze fabryczne. Spód i wnęki nadkoli we wzorowym stanie, bez nalotu rdzy, zachowany fabryczny wosk i oznaczenia.

Wnętrze jest kompletne, z minimalnymi śladami użytkowania. Skórzana tapicerka jest zachowana w idealnym stanie, bez śladów zużycia. Kierownica jest matowa i nie ma wytarć skóry. Elementy drewniane nie wyblakłe ani nie popękane, w idealnym stanie. Komplet oryginalnych dywaników welurowych w stanie „jak nowe”. Plastiki nie posiadają typowych dla E46 zarysowań.

Alufelgi wyglądają jak nowe. Komplet dobrych opon Pirelli. W bagażniku kompletny zestaw narzędzi oraz nieużywane koło dojazdowe i lewarek.

Wykonane prace:
– nowy pasek osprzętu i rolki,
– wymiana uszczelki pokrywy zaworów,
– wymiana oleju silnikowego wraz z filtrem na Motul X-Cess 5w-40,
– wymiana filtra powietrza,
– nowe tuleje wahaczy z przodu,
– wyważone koła.

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.

Cena 28’500 PLN zawiera kompletne opłaty, które zostały już wykonane. Samochód odbierasz w tej cenie zatankowany do pełna, z tłumaczeniami dokumentów, pierwszym przeglądem technicznym, ubezpieczeniem OC na 30 dni, gotowy do rejestracji w RP.

Zapraszamy do kontaktu pod tel. +48 791 515 905 (Michał),
+48 661 737 676 (Daniel).
Zapytania mailowe prosimy kierować pod info@klasykagatunku.pl.