BMW 330i E46 2000 – SPRZEDANE

BMW 330i E46 z pozoru może wydawać się przeciętnym, niewielkim, niewyróżniającym się niczym sedanem, jednak zajęcie miejsca za jego kierownicą zupełnie zmienia optykę. Kierowca czuje się tu jak w centrum dowodzenia, z kokpitem skierowanym w swoją stronę, z mocnym 6-cylindrowym silnikiem umieszczonym wzdłużnie i napędzającym właściwe, tylne koła. To jest propozycja dla ludzi którzy cenią równą, gładką pracę silnika i świetne prowadzenie. Po prostu bawarski styl z domieszką sportowego zacięcia.

BMW 330i e46
Data produkcji: 29.08.2000
Pojemność silnika: 2979 ccm
Moc silnika: 231 KM
Przebieg: 159,580 km
Skrzynia biegów: automatyczna

BMW 330i w kolorze „386 Farngrün Metallic” z szarą welurową tapicerką. Samochód w wersji europejskiej, sprowadzony z Zurychu, Szwajcaria od pierwszego właściciela (ur. 1945). Zachowany w bardzo dobrym stanie z małymi śladami upływu czasu i użytkowania. Kompletna dokumentacja serwisowa, książka serwisowa, książka przeglądów spalin Abgas. Wszystkie wpisy od dealerów BMW.

Nadwozie zachowane w ponadprzeciętnym stanie, bez korozji w typowych miejscach. Posiada normalne drobne ślady użytkowania, małe odpryski, niewielkie mankamenty.

Wnętrze jest kompletne, widoczne tylko minimalne ślady użytkowania. Komplet oryginalnych welurowych dywaników. Elementy konsoli i przyciski bez wytarć.

W cenie dwa komplety felg aluminiowych z dobrymi oponami letnimi i zimowymi.

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.

Najciekawsze samochody klasyczne, youngtimery i przyszłe klasyki na sprzedaż.