KlasykaGatunku.pl

BMW 520i E39 2002 – SPRZEDANE

BMW 520i E39 pochodzi z czwartej generacji serii 5, obecnej na rynku w latach 1995-2004. Przestronne, nowoczesne i świetnie wykonane BMW na długie lata zyskało krąg swoich fanów. Choć oznaczenie 520i może sugerować, że pod jego maską pracuje dwulitrowa jednostka, od 2000 roku stwierdzenie to już nie jest prawdą. W wersji poliftowej rzędowa szóstka M54 legitymuje się pojemnością 2,2 litra i mocą 170 KM, pozwalającą na osiągnięcie setki już po 9 sekundach. Jest to silnik elastyczny, trwały i względnie ekonomiczny – uzyskanie średniego spalania na poziomie 9 l/100 km nie stanowi tu problemu. To uniwersalny samochód na trasę. Piękne brzmienie sześciu cylindrów w rzędzie, automatyczna skrzynia biegów i napęd na tył, to wciąż jest zestaw sprawiający radość kierowcy. Dobry stan techniczny i wizualny samochodu powinny sprawić, że jego nowy właściciel będzie cieszyć się z BMW jeszcze przez szereg lat.

BMW 520i E39
Rok produkcji: 2002
Pojemność silnika: 2171 ccm
Moc silnika: 125 kW / 170 KM
Przebieg: 121550 km
Skrzynia biegów: automatyczna

Przedmiotem sprzedaży jest BMW 520i 2.2 serii e39 w kolorze „354 Titansilber metallic” z szarą materiałową tapicerką. Sprowadzone bezpośrednio od pierwszego właściciela – biuro księgowe z Zurychu, Szwajcaria. Zachowane w perfekcyjnym stanie z minimalnymi śladami użytkowania. Wraz z samochodem pełna dokumentacja serwisowa: książka serwisowa z wpisami od dealerów BMW oraz książka badań spalin “Abgas” ze spisywanym przebiegiem średnio co dwa lata.

Nadwozie nie posiada żadnej korozji, wgnieceń, zarysowań czy innych widocznych mankamentów. Jeśli to dla kogoś istotne posiada w większości wciąż fabryczny lakier. Spód auta i wnęki nadkoli zachowane w stanie wzorowym, bez nalotu rdzy.

Wnętrze jest kompletne, bez jakichkolwiek uszkodzeń. Materiałowa tapicerka zachowana w perfekcyjnym stanie, jak nowa. Kierownica bez żadnego zużycia, matowa. Przyciski nie są powycierane. Dekory wyglądają jak nowe. Komplet fabrycznych dywaników welurowych w idealnym stanie, bez żadnych śladów używania.

Felgi nie posiadają uszkodzeń, nie były nigdy odnawiane. Komplet dobrych opon.

Wyposażenie bagażnika kompletne, nieużywane koło zapasowe. Tapicerka i plastiki jak nowe.

Wykonane prace:
– wymiana oleju silnikowego wraz z filtrem,
– prewencyjnie wymiana uszczelki pokrywy zaworów i innych uszczelnień góry silnika,
– prewencyjnie wymiana uszczelki kolektora dolotowego,
– nowy filtr powietrza.

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.