KlasykaGatunku.pl

BMW 525i E39 2000 – SPRZEDANE

BMW 525i E39 w wersji po liftingu znacząco odmłodniało, lecz zachowało wszystkie cechy, za które pokochaliśmy Bawarię z lat 80-tych i 90-tych. Szeroka gama sześciocylindrowych jednostek rzędowych, tylny napęd, kokpit skierowany w stronę kierowcy i obsługa, która nie wymaga odrywania wzroku od kierownicy. Tu wszystko jest na swoim miejscu i nie odnajdziemy ani jednego elementu, który sprawiałby tandetne wrażenie. Jedyny problem z tym, że już od 15 lat nie kupimy takiego samochodu w salonie. Wciąż jednak są na rynku egzemplarze, które znacząco od fabrycznie nowych nie odbiegają. Ten przepiękny okaz sprowadzony ze Szwajcarii od pierwszej właścicielki (rocznik 1933) ma jedynie 35 tysięcy kilometrów przebiegu i wspaniale zachowane, materiałowe wnętrze. To absolutnie wyjątkowy egzemplarz.

Przedmiotem sprzedaży jest BMW 525i serii e39 w kolorze „354 Titansilber Metallic” z granatową materiałową tapicerką. Sprowadzone z Zurychu, Szwajcaria bezpośrednio od pierwszej właścicielki, Pani ur. w 1933. Samochód zachowany w perfekcyjnym stanie praktycznie bez żadnych śladów użytkowania. Kompletna dokumentacja serwisowa. Pojazd garażowany, nie użytkowany zimą. Wygląda praktycznie jak roczny samochód.

Nadwozie zachowane w perfekcyjnym stanie, bez widocznych mankamentów. Prawdopodobnie posiada wciąż fabryczny lakier. Komora silnika jak w nowym aucie. Lampy jak nowe. Spód i wnęki nadkoli porównywalne z rocznym pojazdem.

Wnętrze wygląda jak w aucie salonowym. Drewna jak nowe. Tapicerka jak nowa, lekko zakurzona. Brak widocznych jakichkolwiek mankamentów. Wszystkie elementy plastikowe są matowe.

Felgi jak nowe, bez uszkodzeń. Koło zapasowe, narzędzia i akcesoria w bagażniku nigdy nie używane.

Wykonane prace:
– wymiana oleju silnikowego wraz z filtrem na Motul 5w-40

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.