KlasykaGatunku.pl

BMW 525i Exclusive E39 2003 – SPRZEDANE

BMW 525i Exclusive E39 to przedstawiciel czwartej generacji serii 5 z przyjemnym, 2,5-litrowym R6 pod maską. Samochód ma ponadczasową sylwetkę i doskonałe maniery na drodze. Tylny napęd, piękne brzmienie rzędowej jednostki, sportowe geny BMW – przyjemność z jazdy jest gwarantowana. Ten egzemplarz z ostatniego etapu produkcji wyposażony jest w elementy wyposażenia Exclusive Edition, dostępne wyłącznie w dwóch ostatnich latach produkcji. Elementy, które odnajdziemy wyłącznie tutaj, to chrom na listwach zewnętrznych i ramkach zegarów, indywidualny wzór tapicerki z wykorzystaniem trzech rodzajów skór, wykończenie drewniane kierownicy, dźwigni hamulca ręcznego i zmiany biegów. Auto ma klasyczną czerń lakieru i czarne wnętrze. To ponadczasowy, pięknie skonfigurowany i doskonale utrzymany samochód.

BMW 525i e39 Exclusive Edition
Data produkcji: 31.01.2003
Pojemność silnika: 2979 ccm
Moc silnika: 141 kW / 192 KM
Przebieg: 297,720 km
Skrzynia biegów: automatyczna

Przedmiotem sprzedaży jest BMW 525i serii e39 w kolorze “475 Saphirschwarz metallic” z czarną skórzaną tapicerką. Pakiet wyposażenia Exclusive Edition z charakterystycznymi dwukolorowymi drewnami, tapicerką wykonana z różnych rodzajów skóry oraz dodatkowymi listwami chromowanymi z zewnątrz. Sprowadzone z Bern, Szwajcaria bezpośrednio od pierwszego właściciela. Zachowane w bardzo dobrym stanie z drobnymi śladami użytkowania. Zachowana dokumentacja serwisowa.

Nadwozie nie posiada korozji. Widoczne są jedynie normalne ślady użytkowania takie jak drobne rysy, małe odpryski lakieru od kamieni w przedniej części nadwozia. Jeśli to dla kogoś istotne posiada w większości wciąż fabryczny lakier. Spód auta i wnęki nadkoli zachowane w stanie wzorowym, bez nalotu rdzy.

Wnętrze jest kompletne, bez uszkodzeń. Skórzana tapicerka zachowana w bardzo dobrym stanie. Żadne przyciski nie są powycierane. Elementy drewniane w bardzo dobrym stanie.

Felgi nie posiadają uszkodzeń, nie były nigdy odnawiane. Komplet dobrych opon letnich i komplet dobrych zimowych.

Wyposażenie bagażnika kompletne, nieużywane koło zapasowe. Tapicerka nie posiada uszkodzeń.

Wykonane prace:
– wymiana tylnych tarcz hamulcowych i klocków,
– wymiana klocków hamulcowych z przodu,
– wymieniony olej w silniku wraz z filtrem na Motul 5w-40,
– wymieniony filtr powietrza,
– nowe przednie amortyzatory i odboje,
– wymiana taśm wyświetlaczy,
– wymiana uszczelki pokrywy zaworów,
– wymiana płynu chłodniczego,
– serwis klimatyzacji,
– nowa pompa paliwa,
– wymieniony uszczelniacz wału,
– lakier zabezpieczony powłoką kwarcową.

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.