KlasykaGatunku.pl

BMW 528i E39 1999 – SPRZEDANE

Zestawienie eleganckiego projektu i perfekcyjnego stanu samochodu zawsze robi imponujące wrażenie. BMW 528i E39 to samochód w którym czuć klasę i ducha marki, tu zachowanego w niemal fabrycznym stanie. Silnik 2.8 l R6 w zestawieniu z manualną skrzynią biegów i tylnym napędem pozwala już na całkiem dynamiczną jazdę. Ten samochód ma 7,4 s do setki i w sezonie zimowym każdy zakręt może brać bokiem… choć ten nigdy nie był użytkowany zimą i żaden jego element nie wskazuje, by ktokolwiek miał w nim ochotę na dzikie harce. Imponująca powściągliwość pierwszego i jedynego, włoskiego właściciela.

BMW 528i e39
Data produkcji: 23.09.1999
Pojemność silnika: 2793 ccm
Moc silnika: 193 KM
Przebieg: 61,072 km
Skrzynia biegów: manualna

BMW 528i w kolorze „354 Titansilber Metallic” z czarną skórzaną tapicerką. Samochód w wersji europejskiej, sprowadzony z Piacenza, Włochy od spadkobierców pierwszego właściciela (ur. 1929). Bardzo niski przebieg 61 tysięcy kilometrów. Zachowany w świetnym stanie z minimalnymi śladami użytkowania.

M52 z manualną skrzynią, automatyczną klimatyzacją, el. fotelami Komfortsitze z pamięcią ustawień dla kierowcy, podwójne szyby, xenon.

Nadwozie zachowane w bardzo dobrym stanie, bez jakichkolwiek śladów korozji czy widocznych uszkodzeń. Jeśli ma to dla kogoś znaczenie posiada wciąż pierwszy – fabryczny lakier. Spód i wnęki nadkoli zachowane w stanie wzorowym.

Wnętrze jest kompletne, bez śladów zużycia, skórzana tapicerka zachowana w doskonałym stanie. Brak pękniętych czy poniszczonych plastików. Komplet fabrycznych dywaników welurowych.

Wykonane prace: 2 szt. nowych opon, wymiana oleju silnikowego wraz z filtrem, wymiana płynu chłodniczego i nowy termostat, ustawienie geometrii zawieszenia, uzupełnienie czynnika w ukł. klimatyzacji, nowe wycieraczki przedniej szyby, wymieniony filtr paliwa i czujnik temperatury, regeneracja sterownika ABS, silnik i ukł. chłodzenia wypłukane preparatami Liqui Moly.

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.