KlasykaGatunku.pl

BMW 530i E39 2000 – SPRZEDANE

BMW 530i E39 to nie jest najrzadziej występujący model, ani na Giełdzie klasyków, ani w ofercie KlasykaGatunku.pl. Jednak ten egzemplarz jest jak żaden inny wcześniej. To, co czyni go unikatowym to konfiguracja. I o ile jeszcze z zewnątrz jego srebrny kolor Titansilber Metallic może wydawać się zwykły i przeciętny, to prawdziwe szaleństwo znajduje się we wnętrzu. Czerwień – żywa, niezgaszona, ognista, nazwana w katalogu Sienarot – z pewnością nie była częstym wyborem, jednak w tym egzemplarzu na wyposażeniu jest od momentu wyjścia z fabryki. Ładnie uzupełniają wnętrze ciemne drewno i sportowa kierownica. Na wyposażeniu mamy to co trzeba – jest automatyczna klimatyzacja, a pod maską – silnik właściwy, sześć cylindrów w rzędzie i 231 chętnych do pracy koni mechanicznych, sprzężonych z manualną skrzynią. Przebieg? Wystarczająco wysoki, by nie było żal dokręcać kolejnych kilometrów i odpowiednio niski, by nie martwić się o nadciągający koniec żywotności silnika. Auto pochodzi ze szwajcarskiego rynku, było zawsze rzetelnie serwisowane, co obiecuje spokojną eksploatację.

BMW 530i e39
Data produkcji: 14.12.2000
Pojemność silnika: 2979 ccm
Moc silnika: 170 kW / 231 KM
Przebieg: 268,638 km
Skrzynia biegów: manualna

Przedmiotem sprzedaży jest BMW 530i serii e39 w kolorze „354 Titansilber metallic” z czerwoną materiałową tapicerką. Sprowadzone z Delemont, Szwajcaria bezpośrednio od pierwszego właściciela. Zachowane w bardzo dobrym stanie z drobnymi śladami użytkowania. Wraz z samochodem pełna dokumentacja serwisowa: książka serwisowa oraz książka badań spalin “Abgas” ze spisywanym przebiegiem średnio co dwa lata.

Nadwozie nie posiada żadnej korozji. Widoczne są jedynie normalne ślady użytkowania takie jak drobne rysy, małe odpryski lakieru od kamieni w przedniej części nadwozia. Jeśli to dla kogoś istotne posiada w większości wciąż fabryczny lakier. Spód auta i wnęki nadkoli zachowane w stanie wzorowym, bez nalotu rdzy.

Wnętrze jest kompletne, bez uszkodzeń. Materiałowa tapicerka zachowana w dobrym stanie, z drobnymi śladami użytkowania. Kierownica i lewarek bez zużycia. Przyciski nie są powycierane. Oryginalne radio w pełni sprawne. Elementy drewniane w idealnym stanie. Komplet oryginalnych dywaników.

Felgi nie posiadają uszkodzeń, nie były odnawiane. Komplet dobrych opon.

Wyposażenie bagażnika kompletne, nieużywane koło zapasowe. Tapicerka nie posiada uszkodzeń.

Wykonane prace:
– wymiana oleju silnikowego wraz z filtrem na Millers 5w-40,
– wymiana uszczelki miski olejowej,
– nowe drążki kierownicze,
– wymienione filtry powietrza,
– nowe osłony amortyzatorów,
– nowa linka otwierania maski,
– nowe osłony przekładni kierowniczej,
– wymiana taśmy wyświetlacza radia,
– świeży płyn chłodniczy

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.