BMW 530i E39 2000 – 35000 PLN – Obrowiec

Ma sportowy charakter, jest lekkie optyczne, sprawia wrażenie smukłego, zwinnego i gotowego do skoku. BMW 530i E39 w poliftowej wersji napędzane było świetną, sześciocylindrową jednostką, która przy zachowaniu osiągów wcześniej oferowanego silnika V8 3,5 l potrafiła spalić około 2-3 litrów mniej na każde 100 kilometrów. To nawet dziś świetne narzędzie podróży, szczególnie gdy mówimy o doskonale zachowanym egzemplarzu z przebiegiem rzędu 134 tys. km. Ten egzemplarz sprowadzony został z Niemiec, zachowany jest w bardzo dobrym stanie, gotowe do drogi.

BMW 530i E39
Rocznik: 2000
Przebieg: 134000 km
Pojemność: 3000 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: automatyczna
Moc: 231 KM

Cena: 35000 PLN

Auto sprowadzone z Niemiec bezpośrednio od pierwszej i jedynej właścicielki, pani doktor urodzonej w 1944 r., co potwierdza dokumentacja.
Udokumentowany przebieg 134000 km. Auto bezwypadkowe. Samochód w specyfikacji fabrycznej, zgodnej z VIN.
W 90% auto posiada fabryczny, pierwszy lakier w nieskazitelnym stanie. Samochód wolny od korozji w typowych miejscach dla tego modelu. Pojazd był garażowany.
Od początku do końca serwisowany. Ostatni serwis olejowy w Niemczech przy przebiegu 131525 km.

Po sprowadzeniu z Niemiec, w aucie założono nowy akumulator oraz komplet nowych świec i nowych dywaników. W aucie absolutnie nic nie wymaga naprawy. Silnik pracuje równo i cicho. Skrzynia biegów działa miękko i płynnie jak nowa. Zawieszenie bez żadnych luzów ani oznak zużycia. BMW prowadzi się i zachowuje lepiej od niejednego nowego auta. Kultura pracy silnika w tym egzemplarzu jest perfekcyjna.

Wnętrze samochodu jest w stanie gabinetowym. Skórzana tapicerka siedzisk i boczków drzwi jest w bardzo dobrym stanie i pomimo upływu tylu lat zachowała swoją sprężystość. Żadnych pęknięć, dziur czy przebarwień. Elementy kokpitu są kompletne, matowe i wyglądają jak nowe. Elementy galanteryjne wnętrza – piano, kompletne, nieuszkodzone. Wewnątrz samochodu, działają wszystkie podświetlenia, lampki czy kontrolki i wciąż wyczuwalny jest zapach nowego – starego BMW.

BMW posiada komplet książek i dokumentów. Kompletną książkę serwisową dokumentującą przebieg, niemieckie przeglądy TUV, oraz komplet czterech oryginalnych kluczyków.

Jedynymi mankamentami są przetarta uszczelka drzwi kierowcy oraz sklejona obudowa klosza prawego reflektora.

Prezentowany egzemplarz stanowi propozycję dla wymagającego klienta, który od razu po zakupie chce wsiąść do samochodu i czerpać radość z jazdy.

Na wszystkie pytania chętnie odpowiem.

Telefon: +48 796 721 230
Miejscowość: Obrowiec