KlasykaGatunku.pl

BMW 530i E39 2002 – SPRZEDANE

BMW 530i E39 to auto kompletne. Ponadczasowa sylwetka, umieszczony wzdłużnie doskonały silnik, tylny napęd, świetne i trwałe rozwiązania mechaniczne. W poliftowej wersji napędzane było doskonałą, sześciocylindrową, rzędową jednostką, która przy zachowaniu osiągów wcześniej oferowanego silnika V8 3,5 l potrafiła spalić około 2-3 litrów mniej na każde 100 kilometrów. To nawet dziś świetne narzędzie podróży, szczególnie gdy mówimy o bardzo zadbanym egzemplarzu z niewysokim przebiegiem i kompletną dokumentacją serwisową. Kolorystyka? Uniwersalna. Srebrny lakier i szara skórzana tapicerka to wybór konserwatywny, który zawsze będzie w modzie.

BMW 530i E39
Rok produkcji: 2002
Pojemność silnika: 2979 ccm
Moc silnika: 170 kW / 231 KM
Przebieg: 186,975 km
Skrzynia biegów: manualna

Przedmiotem sprzedaży jest BMW 530i serii e39 w kolorze „354 Titansilber metallic” z szarą skórzaną tapicerką. Sprowadzone z Winterthur, Szwajcaria bezpośrednio od pierwszego właściciela (ur. 1932). Zachowane w bardzo dobrym stanie z drobnymi śladami użytkowania. Wraz z samochodem pełna dokumentacja serwisowa: książka serwisowa z wpisami od jednego dealera BMW oraz książka badań spalin “Abgas” ze spisywanym przebiegiem średnio co dwa lata.

Nadwozie nie posiada żadnej korozji. Widoczne są jedynie normalne ślady użytkowania, takie jak drobne rysy, małe odpryski lakieru od kamieni w przedniej części nadwozia, widoczne na zdjęciach wgniecenie na lewym progu. Jeśli to dla kogoś istotne posiada w większości wciąż fabryczny lakier. Spód auta i wnęki nadkoli zachowane w stanie wzorowym, bez nalotu rdzy.

Wnętrze jest kompletne, bez uszkodzeń. Skórzana tapicerka zachowana w perfekcyjnym stanie, wciąż matowa i bez żadnych widocznych przetarć. Kierownica bez żadnego zużycia, również wciąż matowa. Przyciski nie są powycierane. Oryginalne radio w pełni sprawne. Elementy drewniane wyglądają jak nowe. Komplet dywaników welurowych w idealnym stanie.

Felgi nie posiadają uszkodzeń, nie były nigdy odnawiane. Komplet dobrych opon letnich.

Wyposażenie bagażnika kompletne, nieużywane koło zapasowe. Tapicerka nie posiada uszkodzeń.

Wykonane prace:
– nowe łączniki stabilizatorów,
– nowe wisko,
– wymieniony olej w silniku wraz z filtrem,
– wymieniony filtr powietrza

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.