KlasykaGatunku.pl

BMW 530i E60 2003 – SPRZEDANE

BMW 530i E60 pochodzi z piątej generacji modelu, która w 2003 roku zastąpiła model E39. Nowa “piątka” była dłuższa, szersza, wyższa i cięższa od poprzednika, lecz przede wszystkim zrywała z tradycyjnymi cechami marki. W nadwoziu pojawił się szereg przetłoczeń i obłości, we wnętrzu było więcej miejsca, lecz zniknął charakterystyczny element w postaci kokpitu skierowanego na kierowcę, na środku deski pojawił się duży wyświetlacz i manipulator iDrive, który upodabniał obsługę samochodu do obsługi komputera. To była nowa era, choć nie każdemu przypadła do gustu.

BMW 530i E60
Data produkcji: 01.10.2003
Pojemność silnika: 2979 ccm
Moc silnika: 170kW / 231 KM
Przebieg: 201,459 km
Skrzynia biegów: automatyczna

Przedmiotem sprzedaży jest BMW e60 530i w kolorze “354 Titansilber Metallic” z beżową skórzaną tapicerką. Sprowadzone z Frauenfeld, Szwajcaria od drugiego właściciela. Zachowane w bardzo dobrym stanie z normalnymi śladami użytkowania i upływu czasu. Wraz z samochodem pełna dokumentacja serwisowa, książka serwisowa, książka badań spalin “Abgas”.

Nadwozie nie posiada korozji, wgnieceń ani innych mankamentów. Widoczne są jedynie normalne ślady użytkowania takie jak drobne rysy, odpryski lakieru. Jeśli to dla kogoś istotne, w większości posiada wciąż fabryczny lakier. Spód auta i wnęki nadkoli zachowane w stanie bardzo dobrym, bez widocznego nalotu rdzy.

Wnętrze jest kompletne, bez śladów zużycia. Skórzana tapicerka zachowana w bardzo ładnym stanie, z małymi śladami użytkowania, ale bez widocznych uszkodzeń. Kierownica i lewarek bez nadmiernego zużycia. Przyciski nie są powycierane. Komplet oryginalnych dywaników welurowych. Wykończenia drewniane bez pęknięć.

Wyposażenie bagażnika kompletne. Tapicerka nie posiada uszkodzeń. Komplet narzędzi.

Wykonane prace:
– wymiana uszczelki pokrywy zaworów,
– wymiana oleju silnikowego na Motul 5w40 poprzedzona płukaniem silnika, preparatem Liqui Moly,
– uszczelnienie podstawy filtra oleju,
– wymiana uszczelki miski olejowej,
– nowy filtr powietrza,
– lakier zabezpieczony powłoką kwarcową.

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.