KlasykaGatunku.pl

BMW 530i E60 2004 – SPRZEDANE

BMW 530i E60 pochodzi z piątej generacji modelu, która w 2003 roku zastąpiła model E39. Nowa „piątka” była dłuższa, szersza, wyższa i cięższa od poprzednika, lecz przede wszystkim zrywała z tradycyjnymi cechami marki. W nadwoziu pojawił się szereg przetłoczeń i obłości, we wnętrzu było więcej miejsca, lecz zniknął charakterystyczny element w postaci kokpitu skierowanego na kierowcę, na środku deski pojawił się duży wyświetlacz i manipulator iDrive, który upodabniał obsługę samochodu do obsługi komputera. Nowe BMW spełniało nową filozofię marki, wprowadzoną przez Amerykanina Chrisa Bangle’a, lecz dla konserwatywnych miłośników marki przez wiele lat było solą w oku. Choć dziś ma trwałe i oczywiste miejsce w historii i rozwoju marki, jest wciąż zdecydowanie za wcześnie, by nazwać je klasykiem. Ten egzemplarz pojawia się na Giełdzie klasyków ze względu na stan zachowania… zaledwie 21,5 tysiąca kilometrów przebiegu i praktycznie brak śladów używania podczas kilkunastu lat eksploatacji w samochodzie wysokiej klasy to rzecz niezwykle rzadko spotykana i warta uwagi.

BMW 530i e60
Data produkcji: 08.01.2004
Pojemność silnika: 2979 ccm
Moc silnika: 231 KM
Przebieg: 21,519 km
Skrzynia biegów: automatyczna

BMW 530i serii e60 w kolorze „354 Titansilber Metallic” z czarną skórzaną tapicerką. Samochód prawie nowy, sprowadzony od pierwszego właściciela z minimalnym przebiegiem 21 tysięcy kilometrów. Zachowany w świetnym stanie, praktycznie bez śladów użytkowania.

Posiada kompletną dokumentację serwisową, książka serwisowa dokumentuje regularne wizyty w ASO BMW. Komplet 3 kluczyków.

Nadwozie zachowane w bardzo dobrym stanie, bez jakichkolwiek śladów korozji czy widocznych uszkodzeń. Jeśli ma to dla kogoś znaczenie posiada wciąż pierwszy – fabryczny lakier. Spód i wnęki nadkoli zachowane w stanie wzorowym.

Wnętrze jest kompletne, bez śladów zużycia, skórzana tapicerka zachowana w doskonałym stanie. Brak pękniętych czy poniszczonych plastików. Komplet fabrycznych dywaników welurowych.

Wykonane prace: brak.

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.