KlasykaGatunku.pl

BMW 530i Touring E39 2001 – SPRZEDANE

Jak wygląda najbardziej optymalny model BMW do pokonywania długich tras, z urokiem wszystkich tradycyjnych rozwiązań marki i posmakiem youngtimera? Fani marki nie powinni się długo spierać o odpowiedź. BMW 530i Touring E39 ma pod maską doskonały, sześciocylindrowy silnik, którego 231 koni mechanicznych zapewnia zawsze sprawne przyspieszenie i jest zaskakująco ekonomiczne przy autostradowych prędkościach. Nadwozie typu kombi pozwala nie tylko załadować się po sam dach, ale i czasem wygodnie sięgnąć do komory bez podnoszenia całej klapy, unosząc jedynie samą szybę. Z pewnością jednak nie tylko praktyczne względy mogą przemówić za tym modelem i za tym egzemplarzem. Zgrabne nadwozie, ponadczasowe linie, piękna kolorystyka, pakiet wyposażenie Exclusive (rzadszy niż M-Pakiet) oraz szwajcarskie pochodzenie i zachowana dokumentacja serwisowa. Wszystko jak należy, by cieszyć się samochodem przez długie lata.

BMW 530i Touring e39
Data produkcji: 22.10.2001
Pojemność silnika: 2979 ccm
Moc silnika: 170 kW / 231 KM
Przebieg: 219,752 km
Skrzynia biegów: automatyczna

Przedmiotem sprzedaży jest BMW 530i serii e39 w kolorze “364 Topasblau metallic” z czarną skórzaną tapicerką. Pakiet wyposażenia Exclusive Edition z charakterystycznymi dwukolorowymi drewnami, tapicerką wykonana z różnych rodzajów skóry oraz dodatkowymi listwami chromowanymi z zewnątrz. Sprowadzone z Lucerny, Szwajcaria bezpośrednio od pierwszego właściciela (ur. 1942). Zachowane w bardzo dobrym stanie z drobnymi śladami użytkowania. Zachowana dokumentacja serwisowa.

Nadwozie nie posiada żadnej korozji. Widoczne są jedynie normalne ślady użytkowania takie jak drobne rysy, małe odpryski lakieru od kamieni w przedniej części nadwozia. Jeśli to dla kogoś istotne posiada w większości wciąż fabryczny lakier. Spód auta i wnęki nadkoli zachowane w stanie wzorowym, bez nalotu rdzy.

Wnętrze jest kompletne, bez uszkodzeń. Skórzana tapicerka zachowana w bardzo dobrym stanie. Żadne przyciski nie są powycierane. Oryginalne radio w pełni sprawne. Elementy drewniane nie mają żadnych pęknięć. Komplet oryginalnych dywaników welurowych w idealnym stanie.

Felgi nie posiadają uszkodzeń, nie były nigdy odnawiane. Komplet dobrych opon letnich.

Wyposażenie bagażnika kompletne, nieużywane koło zapasowe. Tapicerka nie posiada uszkodzeń.

Wykonane prace:
– wymiana przednich tarcz hamulcowych i klocków
– wymiana klocków hamulcowych z tyłu
– wymieniony olej w silniku wraz z filtrem na Motul 5w30
– wymieniony filtr powietrza
– regeneracja modułu ABS w wyspecjalizowanej firmie
– wymiana taśm wyświetlaczy
– wymiana uszczelki pokrywy zaworów
– lakier zabezpieczony powłoką kwarcową
– wymiana płynu chłodniczego wraz z termostatem
– wymienione przepalone żarówki i bezpieczniki

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.