KlasykaGatunku.pl

BMW 535i E34 1992 – SPRZEDANE

BMW 535i E34 to dla wielu miłośników marki obiekt westchnień, największy problem jednak w tym, by znaleźć pięknie zachowany i skonfigurowany egzemplarz. Ten wygląda lepiej niż wszystkie inne na rynku. Unikatowa kombinacja silnika M30 z manualną skrzynią, unikatowe zestawienie kolorystyczne, unikatowe wyposażenie, unikatowy stan zachowania, unikatowa dokumentacja… co razem daje wymarzony egzemplarz 5er E34 z europejskim pochodzeniem. To coś dla wymagających użytkowników, którzy nie godzą się na naturalne przecież ślady czasu i eksploatacji, które zazwyczaj po tylu latach są nieuniknione.

BMW 535i e34
Data produkcji: 06.05.1992
Pojemność silnika: 3430 ccm
Moc silnika: 211 KM
Przebieg: 169,077 km
Skrzynia biegów: manualna 5 Getrag

BMW 535i w kolorze „294 Lazurblau Metallic” z białą skórzaną tapicerką. Samochód w wersji europejskiej, sprowadzony z Bellinzona, Szwajcaria od drugiego właściciela. Zachowany w perfekcyjnym stanie z minimalnymi śladami upływu czasu i użytkowania. Kompletna dokumentacja serwisowa, książki badań Abgas, oryginalny rachunek zakupu z 1992, karta do serwisu BMW.

Nadwozie nie posiada widocznych oznak korozji, wgnieceń, lakier wciąż fabryczny bez uszkodzeń czy zarysowań. Drobne odpryski od kamieni na masce.

Wnętrze jest kompletne, tapicerka bez ubytków, widocznych przetarć czy śladów zużycia. Skóra nie jest wysuszona ani wytarta. Komplet fabrycznych welurowych dywaników.

Niektóre elementy w komorze silnika wyglądają wciąż jak nowe. Spód i wnęki nadkoli w stanie wzorowym. Koło zapasowe nie było jeszcze używane.

Oryginalne Radio Blaupunkt Köln RCM 40, wysoki model znany z Porsche 911 czy Audi V8, wyszczególnione na zachowanym rachunku zakupu nowego samochodu.

Wykonane prace: wymiana uszczelniaczy tylnego mostu + nowy olej, wymiana tulei tylnego zawieszenia oraz tulei mostu, wymiana łączników tylnego stabilizatora, wymiana wszystkich filtrów, oleju silnikowego oraz płynu hamulcowego.

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.

Samochód przeznaczony dla wymagającej osoby.