KlasykaGatunku.pl

BMW 535i E39 1996 – SPRZEDANE

BMW 535i E39 to samochód w którym czuć klasę i moc. Silnik 3,5 l V8 pozwala już na zgodną z duchem marki, całkiem dynamiczną jazdę, nawet w zestawieniu ze skrzynią automatyczną, która zazwyczaj zachęca do bardziej eleganckiej, bezpiecznej podróży. To bogato wyposażone auto, które może być doskonałym kompanem w każdej drodze. Wyprodukowano je ponad dwie dekady temu i zaczyna być już postrzegane jako youngtimer, choć nic nie stoi na przeszkodzie, by takie BMW używać choćby na co dzień. Potężna V8-mka da o wiele więcej przyjemności z jazdy, niż nowoczesne, trzy- albo czterocylindrowe turbo. Pięknie zachowany egzemplarz z niewysokim przebiegiem, w ujmującym zestawieniu kolorystycznym, z pewnością zapewni wiele doskonałych wrażeń.

BMW 535i e39
Data produkcji: 21.10.1996
Pojemność silnika: 3498 ccm
Moc silnika: 231 KM
Przebieg: 184,043 km
Skrzynia biegów: automatyczna

BMW 535i w kolorze „324 Oxfordgruen Metallic” z beżową skórzaną tapicerką. Samochód w wersji europejskiej, sprowadzony z Lugano, Szwajcaria od pierwszego właściciela. Oryginalny niski przebieg 184 tysięcy kilometrów, kompletna dokumentacja serwisowa, zestaw 4 oryginalnych kluczyków. Zachowany w mocno ponadprzeciętnym stanie z normalnymi śladami użytkowania.

M62 z automatyczną skrzynią, automatyczną klimatyzacją, tempomatem, szklanym szyberdachem, podgrzewanymi fotelami, pompowaniem lędźwi kierowcy i pasażera, zawieszeniem M-Sport.

Nadwozie w bardzo dobrym stanie, bez jakichkolwiek śladów korozji czy widocznych uszkodzeń. Jeśli ma to dla kogoś znaczenie posiada w większości wciąż pierwszy – fabryczny lakier. Spód i wnęki nadkoli w stanie wzorowym bez nalotu korozji.

Wnętrze jest kompletne, bez widocznych śladów zużycia. Skórzana tapicerka zachowana w doskonałym stanie, brak uszkodzeń na fotelu kierowcy. Brak pękniętych czy poniszczonych plastików. Komplet fabrycznych dywaników welurowych.

Wykonane prace: brak.

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.