BMW 540i E39 1996 – 31900 PLN – Warszawa

BMW 540i E39 to typowy sleeper. Z zewnątrz sprawia wrażenie wozu jakich wiele, jednak silnik V8 pozwala mu na ostre harce. Dla tych miłośników marki, którzy nie akceptują kierunku projektowania BMW wytyczonego przez Chrisa Bangle’a, BMW E39 to obowiązkowy wybór. Z każdym rokiem o tak zadbany egzemplarz będzie coraz trudniej. Ten imponuje pięknym stanem zachowania i świetnym połączeniem kolorystycznym. Egzemplarz ma niewielki przebieg, potwierdzony dokumentacją serwisową.

BMW 540i E39
Rocznik: 1996
Przebieg: 170290 km
Pojemność: 4398 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: automatyczna
Moc: 285 KM

Cena: 31900 PLN

Wyposażenie:
– pakiet Shadow-Line,
– szyberdach,
– elektryczna roleta przeciwsłoneczna,
– fotele Comfort, skórzane, podgrzewane, z pamięcią,
– system nawigacji BMW Professional,
– automatyczna klimatyzacja,
– tempomat,
– czujniki parkowania

Historia serwisowa, ostatni zarejestrowany przebieg 158 420 km 07.04.2014 r.

Chcemy aby zakup auta był dla naszych klientów przyjemnością a nie stresem. Oferujemy auta z pewnych źródeł, z udokumentowaną przeszłością i przebiegami. Ceny naszych aut odzwierciedlają ich faktyczny stan, przebieg i wiek. Nasi dostawcy to duże, międzynarodowe firmy z którymi prowadzimy długotrwałą współpracę.

Na pewno znajdziesz u nas swoje wymarzone auto, naszym Klientom dajemy bogaty wybór – setki dobrze używanych aut pod jednym dachem wielkiej hali! Można je wygodnie oglądać i odbyć jazdę próbną niezależnie od pogody, pory dnia i roku, przez 7 dni w tygodniu. Jesteśmy czynni od 9.00 do 21.00, również w soboty i niedziele, dopasowując się do potrzeb naszych Klientów.

Już obecnie mamy ponad 200 aut pod jednym dachem hali! Można nas odwiedzić całą rodziną – dla dzieci zorganizowaliśmy kącik zabaw w którym spędzą miło czas podczas gdy rodzice zapoznają się z naszą ofertą. Dojazd do nas jest łatwy zarówno komunikacją miejską jak i samochodem. Nie masz pomysłu na mokre popołudnie? Odwiedź Autlet i zobacz jak łatwo możesz wyjechać od nas swoim nowym autem. Nie musisz od razu kupować, przyjedź, obejrzyj, poznaj naszych sprzedawców. Masz okazję obejrzeć kilkaset aut w jednym miejscu.

Jesteśmy pasjonatami motoryzacji i nawiązujemy naszą działalnością do tradycji Fabryki Samochodów Osobowych na Żeraniu, kolebki polskiego przemysłu motoryzacyjnego. Nasza hala ma powierzchnię ponad 3 hektarów! Rodziły się w niej Warszawy, Polskie Fiaty 125p, Polonezy, Daewoo Lanosy i Chevrolety Aveo.

Telefon: +48 221 03 02 01
Miejscowość: Warszawa