KlasykaGatunku.pl

BMW 730i E32 1989 – SPRZEDANE

BMW 730i E32 to jedna z najciekawszych konstrukcji, jakie przyniosły nam lata 80-te. Samochód o wymiarach nieskromnych, jednak zamknięty w eleganckich liniach narysowanych przez włoską rękę Ercoli Spada pozostaje wciąż wzorowo proporcjonalny. Pokochać je można również zza kierownicy, kiedy czaruje gładką pracą silnika, skrzyni biegów i zawieszenia, jednocześnie zdając się być mniejszym i bardziej zwartym, niż wskazywałyby na to jego gabaryty. Choć to limuzyna – czuć, że została stworzona z myślą o kierowcy i jego przyjemności. Ten egzemplarz pochodzi z rynku szwajcarskiego i zachowany jest w bardzo dobrym, oryginalnym stanie.

Link: http://klasykagatunku.pl/auta/bmw-730i-3/

BMW 730i E32
Data produkcji: 30.08.1989
Pojemność silnika: 2986 ccm
Moc silnika: 188 KM
Przebieg: 150,612 km
Skrzynia biegów: automatyczna

BMW 730i w kolorze „184 Delphin Metallic” z szarą welurową tapicerką. Samochód w wersji europejskiej, sprowadzony z Sankt Gallen, Szwajcaria od pierwszego właściciela. Zachowany w bardzo dobrym stanie z drobnymi śladami upływu czasu i użytkowania. Kompletna dokumentacja serwisowa, książka serwisowa dokumentuje regularne wizyty w dwóch salonach BMW.

Nadwozie nie posiada widocznych oznak korozji, wgnieceń, lakier bez uszkodzeń czy zarysowań. Drobne odpryski od kamieni w przedniej części nadwozia.

Wnętrze jest kompletne, tapicerka bez ubytków, widocznych przetarć czy śladów zużycia. Materiał nie jest nigdzie poodklejany ani nie posiada wyblaknięć od słońca.

Wykonane prace: nowy akumulator Bosch, nowe dekle felg, wyważone koła, kilka nowych listew i detali zakupionych w serwisie BMW.

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.