BMW 730i E38 1994 – SPRZEDANE

Jest mocna, komfortowa, ma pięknie brzmiące V8 pod maską i coraz rzadziej widuje się ją w dobrej cenie. To BMW 730i E38 nie jest w salonowym stanie, do jakiego przyzwyczaiła nas klasykagatunku.pl, lecz w zamian otrzymała atrakcyjną cenę. Jeżeli szukacie bawarskiej limuzyny do kosmetycznych poprawek, może to być idealny wybór. Przebieg 224 tys. km nie jest wysoki, a połączenie jasnego wnętrza i czarnego lakieru zawsze dobrze się sprawdza.

Kultowa limuzyna lat 90-tych w cenie m2 apartamentu w centrum Warszawy?

Mało tego, na zdjęciach widzisz go tuż po tym jak przyjechał do kraju. Obecnie jest już wyczyszczony i ma wypolerowany lakier.

Samochód ma wady, ślady użytkowania, drobne uszkodzenia lakieru, drobne uszkodzenia wnętrza, wymaga wymiany niektórych elementów eksploatacyjnych, dopracowania kwestii wizualnych. Jednak oferuje w tej cenie więcej niż inne dostępne na rynku.

Kupujący może w dowolnym miejscu na terenie Wrocławia zweryfikować stan pojazdu według swojego uznania. Przebieg jest oryginalny i potwierdzony dokumentacją serwisową widoczną na zdjęciach. Nadwozie nie ma śladów napraw powypadkowych. Samochód odpala i jeździ, przejechał trasę z Zurychu do Wrocławia na kołach.

Najciekawsze samochody klasyczne, youngtimery i przyszłe klasyki na sprzedaż.