BMW 740i E38 1994 – 58300 PLN – Wrocław

BMW 740i E38 w kolorze Orientblau Metallic, ze skórzanym szarym wnętrzem, to prawdziwy wzór niemieckiej elegancji lat 90-tych. To samochód dopracowany w każdym detalu, komfortowy, zawsze posłuszny kierowcy i nie bojący się wysokich prędkości. Zaprzyjaźnić z nim się może każdy po pierwszej, dłuższej podróży. Pod maską odnajdziemy tu jednostkę M60B40 o widlastym układzie cylindrów, pojemności 4 l i mocy 286 KM. Nie bez kozery powszechnie uważano ten silnik za najlepszy wybór do tej karoserii, często przedkładając nawet nad topowy silnik V12. Ten sprowadzony z Japonii egzemplarz zachowany jest w wyśmienitym stanie i przejechał dotąd jedynie 86 tysięcy kilometrów. Jedynym odejściem od jego oryginalności są felgi AC Schnitzer, dodające mu nieco sportowego charakteru.

BMW 740i E38
Rocznik: 1994
Przebieg: 86834 km
Pojemność: 3982 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: automatyczna
Moc: 286 KM

Cena: 58300 PLN

Samochód sprowadzony osobiście przez właściciela z Japonii. Auto zakupione od 1. właściciela z niskim udokumentowanym przebiegiem. Zachowane w bardzo dobrym stanie. Po przyjeździe do kraju został wykonany szereg drobnych prac, aby dopieścić egzemplarz. Blacharka w stanie bardzo dobrym.

Z wyposażenia wszystko, co niezbędne dla kierowcy i pasażerów, aby komfortowo podróżować. Klimatyzacja, w pełni elektryczne fotele z pompowanymi lędźwiami. Podgrzewane fotele oraz tylna kanapa, fotochromatyczne lusterka elektrycznie regulowane i składane, szyberdach, elektrycznie regulowana kierownica, amortyzatory z systemem EDC, tylna klapa dociągana elektrycznie.

Zakres prac:
– wymiana akumulatora na nowy na gwarancji,
– wymiana wsporników tylnej klapy,
– wymiana regulatora napięcia w alternatorze,
– wymiana paska osprzętu,
– pełny serwis układu klimatyzacji,
– wymiana filtrów i oleju,
– wymiana podsufitki,
– wymiana klocków hamulcowych,
– przystosowanie lamp do przepisów EU,
– wymiana płynu chłodniczego i wspomagania,
– wymiana uszczelek pokryw zaworów,
– wymiana chłodnicy,
– wymiana pompki lędźwi w fotelu,
– likwidacja wgniotek techniką PDR,
– 2-etapowa korekta lakieru z zabezpieczeniem ceramiką,
– detailing wnętrza.

Auto jest zarejestrowane w Polsce oraz ubezpieczone na rok, gotowe do jazdy.

Telefon: +48 782 456 993
Miejscowość: Wrocław