KlasykaGatunku.pl

BMW 740i E38 1997 – SPRZEDANE

Takie rodzynki na rynku nie pojawiają się często. To BMW 740i E38 zostało wyciągnięte z garażu podziemnego, gdzie samochód schował pierwszy, wiekowy właściciel. Przejechał nim zaledwie 11 tysięcy kilometrów, dzięki czemu samochód zachował się w dziewiczym stanie, bez śladów eksploatacji. Gdziekolwiek i jakkolwiek na nie nie spojrzeć, wygląda jak auto nowe, z salonu, a ma przecież już ponad 20 lat. Luksusowe, ze wspaniałą V8-mka pod maską z pewnością może być wspaniałym dopełnieniem kolekcji aut ze śmigłem na masce.

Link: http://klasykagatunku.pl/auta/bmw-740i-7/

BMW 740i e38
Data produkcji: 07.05.1997
Pojemność silnika: 4398 ccm
Moc silnika: 286 KM
Przebieg: 011,014 km
Skrzynia biegów: automatyczna

BMW 740i w kolorze „309 Arktissilber Metallic” z czarną skórzaną tapicerką. Samochód wyciągnięty z garażu podziemnego po pierwszym właścicielu (ur. 1927). Zachowany w perfekcyjnym stanie, zbliżonym do nowego pojazdu z salonu. Jedna z rzadkich okazji nabycia modelu e38 w “dziewiczym” stanie, odpowiedniej konfiguracji wyposażenia oraz z kultową jednostką M62.

Nadwozie bez jakichkolwiek widocznych uszkodzeń. Posiada na każdym elemencie fabryczny lakier. Spód auta i wnęki nadkoli zachowane w stanie salonowego pojazdu.

Wnętrze jest kompletne, bez widocznych śladów zużycia. Skórzana tapicerka jest matowa i wygląda jak nowa. Plastiki wciąż matowe. Komplet fabrycznych dywaników welurowych. Kierownica i lewarek jak nowe. Drewna jak nowe, bez rysek czy pęknięć. Brak uszkodzeń od słońca czy wilgoci.

Posiada dokumentację serwisową i 3 kluczyki. Zestaw narzędzi w bagażniku kompletny. Koło zapasowe nigdy nie używane.

Z racji długiego postoju i wiekowego właściciela samochód został dokładnie przeglądnięty. Wykonane prace:
– nowy akumulator Bosch
– komplet fabrycznych opon zastąpiliśmy nowymi oponami Fulda zgodnymi z fabrycznymi parametrami
– wymiana oleju w silniku i skrzyni biegów na Liqui Moly, poprzedzona płukaniem dedykowanymi preparatami.
– przegląd układu klimatyzacji wraz z uzupełnieniem czynnika

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.