KlasykaGatunku.pl

BMW 750i E65 2007 – SPRZEDANE

BMW 750i E65 to pierwsze dziecko epoki Chrisa Bangle’a w BMW. Samochód futurystyczny, wizjonerski, łamiący dotychczasowe schematy, w niczym nie przypominający swojego poprzednika, modelu E38. To tu debiutował system iDrive, umożliwiający sterowanie wieloma funkcjami samochodu z pomocą menu i drążka umieszczonego w miejscu tradycyjnie zarezerwowanym na dźwignię zmiany biegów. Na pewno nie da się odmówić tej “Siódemce” niezrównanego komfortu i doskonałego wyciszenia. W wersji 750i pod maską odnajdziemy silnik V8 o pojemności 4,8 l, generujący absolutnie zadowalające 367 koni mechanicznych. W marcu 2005 samochód przeszedł lifting, obejmujący zmiany stylistyczne przodu i tyłu, a także w elektronice i mechanice. Zmiany te złagodziły najbardziej kontrowersyjne elementy stylistyki i sprawiły, że ogólny “look” stał się bardziej uniwersalny, dobrze poddający się próbie czasu. To BMW po ponad dekadzie wciąż wygląda świeżo. Wciąż jest to również doskonałe narzędzie do pokonywania długich tras. Z przebiegiem zaledwie 31 tysięcy kilometrów prezentuje się bajecznie.

BMW 750i E65
Data produkcji: 04.05.2007
Pojemność silnika: 4799 ccm
Moc silnika: 270 kW / 367 KM
Przebieg: 31,772 km
Skrzynia biegów: automatyczna

Przedmiotem sprzedaży jest BMW 750i serii e65 w kolorze “A35 Monacoblau metallic” z czarną skórzaną tapicerką. Sprowadzone z Yokohama, Japonia. Zachowane w perfekcyjnym stanie z minimalnymi śladami użytkowania. Oryginalny niski przebieg 31 tysięcy kilometrów, potwierdzony dokumentacją serwisową oraz elektroniczną książką u dealera BMW.

Nadwozie zachowane we wzorowym stanie, nie posiada żadnej korozji, wgnieceń czy rys. Lakier w idealnym stanie z minimalnymi śladami użytkowania. Jeśli to dla kogoś istotne posiada wciąż fabryczny lakier. Spód auta i wnęki nadkoli jak w rocznym pojeździe.

Wnętrze jest kompletne, bez żadnych uszkodzeń. Skórzana tapicerka zachowana w idealnym stanie, jak nowa, bez jakichkolwiek śladów zużycia. Żadne przyciski nie są powycierane. Wszystkie elementy wyposażenia sprawne. Wykończenia drewniane jak nowe, bez rys. Komplet oryginalnych dywaników welurowych w idealnym stanie.

Felgi nie posiadają żadnych widocznych uszkodzeń, komplet dobrych opon letnich.

Wyposażenie bagażnika kompletne, nieużywane koło zapasowe. Tapicerka nie posiada uszkodzeń.

Wykonane prace: brak

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.