KlasykaGatunku.pl

BMW 760Li Individual E66 2006 – SPRZEDANE

Poza futurystycznym kształtem karoserii oferuje niezwykle komfortowe warunki podroży oraz piękną kulturę pracy silnika. BMW 760Li E66 to wydłużone o 140 mm nadwozie oraz silnik N73B60 o pojemności 6 l i mocy 445 KM w królewskim układzie V12. Ten egzemplarz jest ze wszech miar imponujący. Ma przebieg jedynie 43 tysięcy kilometrów i sprowadzony został z Japonii. Posiada długą listę dodatków, w tym opcje z palety Individual oraz oryginalne 21-calowe alufelgi i dokładkę zderzaka Alpina, zamontowane fabrycznie na życzenie pierwszego właściciela. Samochód wygląda niemal jak nowy i służyć może wciąż do tego, do czego został stworzony – do sprawiania wielkiej przyjemności kierowcy oraz pasażerom oraz do robienia świetnego wrażenia na ulicy.

BMW 760Li Individual E66
Data produkcji: 06.12.2006
Pojemność silnika: 5972 ccm
Moc silnika: 445 KM / 327 kW
Przebieg: 42,920 km
Skrzynia biegów: automatyczna

Przedmiotem sprzedaży jest BMW 760Li serii e66 w kolorze „300 Alpinweiss III” z czarną skórzaną tapicerką „Vollleder Club Schwarz”. Sprowadzone z Yokohama, Japonia od pierwszego właściciela. Zachowane w perfekcyjnym stanie z minimalnymi śladami użytkowania. Oryginalny, symboliczny przebieg 42 tysięcy kilometrów, potwierdzony dokumentacją serwisową od dealera BMW.

Pojazd w wyjątkowej konfiguracji kolorystycznej i wyposażeniowej. Posiada długą listę dodatków, w tym opcje z palety Individual oraz oryginalne alufelgi 21′ i dokładkę zderzaka Alpina, zamontowane fabrycznie na życzenie pierwszego właściciela.

Nadwozie zachowane w perfekcyjnym stanie, nie posiada żadnej korozji, wgnieceń, rys czy odprysków. Lakier w idealnym stanie z bez żadnych śladów użytkowania. Jeśli to dla kogoś istotne posiada wciąż fabryczny lakier. Spód auta i wnęki nadkoli jak w rocznym pojeździe.

Wnętrze jest kompletne, bez żadnych uszkodzeń. Skórzana tapicerka zachowana w idealnym stanie, jak nowa, bez jakichkolwiek śladów zużycia. Wszystkie elementy wyposażenia sprawne. Wykończenia drewniane dwukolorowe z intarsją, jak nowe, bez rys czy pęknięć. Kierownica ze wstawkami drewnianymi jak nowa. Komplet oryginalnych dywaników welurowych w idealnym stanie.

Felgi Alpina mają drobne ślady użytkowania i otarcia na rantach, mało widoczne, komplet nowych opon letnich z najwyższej półki.

Wyposażenie bagażnika kompletne, nieużywane koło zapasowe i zestaw narzędzi. Tapicerka nie posiada uszkodzeń.

Wykonane prace:
– komplet nowych opon Pirelli P Zero,
– wymiana oleju wraz z filtrem na Liqui Moly High Tech,
– serwis w BMW Stando, faktura na kwotę 9’000 PLN.

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.