BMW E34 525i 1991 – 13900 PLN – Wrocław

BMW E34 zaprezentowane zostało po raz pierwszy w 1987 roku, jednak gdy popatrzymy na jego linię, stwierdzimy iż nie straciła ona na aktualności mimo upływu lat. BMW E34 525i jest samochodem dosyć popularnym, ale znalezienie egzemplarza w oryginalnym stanie, bez rdzy i z niezniszczonym wnętrzem może sprawiać trudności. Okaz taki jak ten z ogłoszenia we właściwych rękach czeka świetlana przyszłość i wiele kilometrów wspaniałych podróży.

Link: http://klasycznysalon.com/auto/bmw-e34-525i/

BMW E34 525i
Rocznik: 1991
Przebieg: 224000 km
Pojemność: 2500 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: manualna
Moc: 192 KM

Cena: 13900 PLN

Do sprzedania BMW E34 525i z 1991 roku z przebiegiem 224 000 km.

Samochód w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym w wersji z manualną skrzynią biegów. Każdy element tego egzemplarza oddaje zamiłowanie jakie zostało mu poświęcone przez wiele lat użytkowania przez poprzedniego właściciela. Podłoga, komora silnika oraz elementy wnętrza znajdują się bardzo dobrym stanie zachowania. Jedynie podsufitka wymaga uwagi przyszłego właściciela – opada w przedniej części. Auto posiada na wyposażeniu m.in. wszystkie szyby sterowane elektrycznie. Wersja kolorystyczna Gletscherblau Metallic z welurowym granatowym wnętrzem.

Lakier/blacharka: Według wskazań miernika na całym samochodzie znajduje się jedna powłoka lakiernicza. Pomimo tego przednie lewe drzwi oraz błotnik posiadają inny odcień lakieru. Progi i podłoga samochodu zachowane w bardzo dobrym stanie. Samochód od spodu robi niesamowite wrażenie – Wszystkie szyby, łącznie z przednią, oryginalne z wybitym oznakowaniem VIN. Karoseria nie posiada korozji.

Wnętrze: Bardzo ładnie zachowane w oryginalnym stanie, w pełni kompletne. Deska rozdzielcza oraz elementy drewniane zachowane w bardzo dobrej kondycji. Fotel kierowcy posiada niewielkie przetarcie na siedzisku oraz podsufitka kierowcy zaczyna się odklejać. Do samochodu dodajemy komplet oryginalnych dywaników gumowych BMW. Wyposażenie elektryczne samochodu w pełni sprawne.

Silnik/napęd: Silnik, sprzęgło oraz skrzynia biegów pracują bez zastrzeżeń. Komora silnika bardzo zadbana. Silnik nie ma wycieków oleju typowych dla tego modelu.

Zawieszenie: Zawieszenie samochodu w bardzo dobrym stanie.

Koła/opony/hamulce: Bez zastrzeżeń. Oryginalne kołpaki oraz felgi

Telefon: +48 535 987 638
Miejscowość: Wrocław

Najciekawsze samochody klasyczne, youngtimery i przyszłe klasyki na sprzedaż.