BMW L7 1998 – Dębe Wielkie

To BMW L7 w wersji poliftingowej jest jednym z zaledwie 106 egzemplarzy, jakie kiedykolwiek wyprodukowano. Samochód został przywieziony z Japonii do Polski i obecnie znajduje się pod Warszawą, 30 km od Lotniska im. Fryderyka Chopina. Samochód jest bezwypadkowy i w całości posiada oryginalną powłokę lakierniczą (przednia maska ma 160-200 μm). To prawdziwe odkrycie dla każdego miłośnika klasycznych samochodów.

BMW L7 750iXL
Rok: 1998
Przebieg: 139550 kilometrów
Silnik: V12
Pojemność: 5 400 cm3
Rodzaj paliwa: benzyna
Automatyczna skrzynia biegów
Moc: 322 KM

Aukcja dobiega końca w dniu 15-11-2017 na Catawiki.
Zobacz aukcję tego samochodu, zarejestruj się i licytuj.

Catawiki to najszybciej rozwijająca się internetowa platforma aukcyjna w Europie, która zarządza cotygodniowymi aukcjami w ponad 80 kategoriach. Na naszych aukcjach samochodów klasycznych znajdziesz klasyczne samochody, współczesne klasyczne samochody, akcesoria samochodowe z całego świata i wiele innych. Catawiki wyróżnia się zespołem ekspertów, którzy oceniają każdy przedmiot w celu ustalenia jego autentyczności i jakości, zanim jeszcze zostanie on wystawiony na aukcji.

Samochód jest w idealnym stanie.
Nowe opony Toyo.
Nawigacja (16:9) obsługiwana jest w języku angielskim i niemieckim.
Nowa pompa wody i termostat.
Nowe gumy na przednim zawieszeniu.
Wnętrze w bardzo dobrym stanie.

Odprawa celna oraz wszystkie opłaty związane z importem samochodu do Unii Europejskiej zostały uiszczone. Gotowy do rejestracji w dowolnym kraju Unii Europejskiej.

Umów się na oglądanie samochodu tutaj.
Miejscowość: Dębe wielkie, Polska

Najciekawsze samochody klasyczne, youngtimery i przyszłe klasyki na sprzedaż.