BMW M3 Cabriolet E46 2004 – 75000 PLN – Warszawa

BMW M3 Cabriolet E46 to zgrabna sylwetka i wyjątkowa radość z jazdy, szczególnie w zestawieniu z tradycyjną, manualną skrzynią biegów. Chcąc poznać magię silnika S54B32, trzeba dysponować dziś już sporym zasobem gotówki. Jeżeli chcielibyśmy wydać nieco mniej, można godzić się z powypadkową historią samochodu bądź wybrać wersję z kierownicą po prawej stronie. Zdecydowanie z tych dwóch wariantów kupno Anglika i przełożenie kierownicy na lewą stronę jest mniejszym złem. To jak efektownie taki samochód może wyglądać widzicie na zdjęciach. A to, jak jeździ – z pewnością poczuje zadowolony nabywca.

BMW M3 Cabriolet E46
Rocznik: 2004
Przebieg: 188000 km
Pojemność: 3246 cm³
Skrzynia biegów: manualna
Moc: 343 KM

Cena: 75000 PLN

Sprzedam BMW M3 Cabrio e46 – polift, manualna skrzynia biegów, 343 KM, 2004 rok, ok. 188 tys. km przebiegu.
Auto w moich rękach od 3 lat, regularnie serwisowane, użytkowane sporadycznie.

Stan oceniam na bardzo dobry, auto zdrowe bez śladów rdzy. Dach w idealnym stanie.
Auto sprowadzone z UK, przystosowane do LHD profesjonalnie przez Krzysztof Wrona Wecc. W zeszłym roku zrobiony duży przegląd całego auta, między innymi zostały wymienione elementy zawieszenia, komplet płynów, rozrząd, zgodnie z zaleceniami wymienione zostały panewki (przebieg od wymiany około 6 tys. km).

Wyposażenie to m.in.: skórzana, czarna tapicerka, podgrzewane i elektrycznie sterowane fotele i lusterka, elektrycznie sterowane szyby, klimatyzacja (po przeglądzie i odgrzybieniu), wspomaganie kierownicy, wydech Schnitzer o przyjemnym, ale niemęczącym brzmieniu. Radio posiada kilka bad pikseli, widać na zdjęciu. W komplecie jest windshott.

Auto było przeze mnie lakierowane dookoła – posiadało kilka rys i drobnych wgniotek parkingowych, nic wielkiego, ale uznałem, że efekt będzie znacznie lepszy, jeśli całe auto zostanie odświeżone. Felgi również zostały odświeżone zgodnie z fabrycznym oryginalnym wyglądem.

Stan auta jest bardzo dobry, sprawne w 100%, żadnych obcych dźwięków czy nieprzyjemnych odgłosów, opony w bardzo dobrym stanie.

Zapraszam do oglądania, negocjacji i zakupu, zbliża się wiosna więc auto idealne na wypady wiosenne i letnie.
Cena do rozsądnej negocjacji dla konkretnie zainteresowanych.

Telefon: +48 606 530 072
Miejscowość: Warszawa