KlasykaGatunku.pl

Brabus B10 W210 2001 – SPRZEDANY

Brabus B10 to rzadkość na europejskim rynku. Od modelu bazowego, czyli Mercedesa E 430, wyróżnia go szereg zmian. Jego jednostka została wzmocniona o 27 KM, otrzymał pakiet stylistyczny, zmodyfikowane zawieszenie, układ wydechowy, całkowicie inną skórzaną tapicerkę, kierownicę, lewarek, felgi Brabusa oraz indywidualne oznaczenia. Fantastycznie zadbany egzemplarz z niskim przebiegiem będzie doskonałą alternatywą dla popularniejszych modeli od tunera AMG. W rozsądnej cenie możemy sprawdzić tutaj co dla swoich klientów zaproponowała firma Brabus z Bottrop, jak i nabyć niezwykle małoseryjny samochód.

Link: http://klasykagatunku.pl/auta/brabus-b10/

Brabus B10
Rok produkcji: 2001
Pojemność silnika: 4266 ccm
Moc: 306 KM (225 KW)
Przebieg: 92,547 km
Skrzynia biegów: automatyczna

Prawdziwy fabryczny egzemplarz Brabus-a B10. Samochód odkupiony od pierwszego właściciela.
Oryginalny niski przebieg 92 tysięcy kilometrów. Nadwozie posiada wciąż pierwszy lakier.
Zachowane kompletne wyposażenie Brabusa, oryginalne wszystkie detale, takie jak dywaniki, listwy progowe, kierownica, gałka zmiany biegów.

Wykonane prace:
– wymiana oleju wraz z filtrem na Liqui Moly,
– diagnostyka w Jetronik Wrocław,
– rewizja układu klimatyzacji, wymiana sprężarki na nową,
– komplet nowych tarcz i klocków,
– komplet nowych opon.

Posiada kompletne, zamontowane fabrycznie wyposażenie Brabusa, na które składa się m.in: przeróbka silnika, kompletny wydech, zawieszenie, felgi, pakiet optyczny, dwukolorowe skórzane wnętrze, dywaniki i listwy progowe, sportowa kierownica, licznik wyskalowany do 330 km/h.