KlasykaGatunku.pl

Brabus C3.8S 2000 – SPRZEDANY

Samochody wykonane przez Brabusa zawsze budziły emocje. Osiągami i brzmieniem miały przewyższać konstrukcje AMG, na przełomie wieku produkowane już pod skrzydłami Mercedesa. W 2000 roku wprowadzono na rynek edycję „New Millenium”, w której Brabus przedstawił swoją interpretację różnych modeli. Produkcja każdego z nich miała być ograniczona do 100 sztuk, jednak ze względu na wysokie ceny w kilku przypadkach tej liczby nie udało się osiągnąć. W ogłoszeniu Brabus C3.8S „New Millenium”, według słów sprzedającego jedyny aktualnie na sprzedaż w Europie.


Link: http://klasykagatunku.pl/?product=mercedes-c3-8-s-brabus

Brabus C3.8 S
Rok produkcji: 2000
Pojemność silnika: 3798 ccm
Moc: 300 KM (220 KW)
Przebieg: 79,009 km

Minęło niespełna 15 lat od daty produkcji a jest to samochód którego zdjęcia znaleźć możesz jedynie na folderach czy w archiwalnych gazetach. Te doskonale dopracowane pod względem technicznym i ręcznie składane w zakładach Brabusa samochody, ze względu na wysoką cenę sprzedażową, przekraczającą pułap C-klasy 55 AMG nie zyskały wielkiej popularności.

Wyprodukowany w edycji „New Millenium” miał powstać w ilości 100 sztuk. Jednak według pozyskanych przez nas informacji zbudowano w rzeczywistości około 50-60 sztuk modelu C3.8 S.

Oferowany przez nas Brabus pochodzi od pierwszego właściciela a na jego liczniku widnieje dopiero 79 tysięcy kilometrów. We wnętrzu znajduje się tabliczka z numerem seryjnym 008.

Cała powłoka lakiernicza, łącznie ze zderzakami i listwami pierwsza – fabryczna, co jest rzadkością w tego typu pojazdach. Wyposażenie kompletne i oryginalne. Sprawia ogólne wrażenie rocznego auta.

Wykonaliśmy następujące prace:
– kompletna kosmetyka lakieru i wnętrza
– zabezpieczenie lakieru powłoką kwarcową
– wyważenie kół i polerowanie felg, które następnie zostały zabezpieczone powłoką kwarcową
– serwis klimatyzacji