Chevrolet Camaro RS 1967 – 155000 PLN – Siedlce

To był prawdziwie godny konkurent pierwszego Mustanga. Chevrolet Camaro debiutował na koniec roku 1966 jako rok modelowy 1967. Przedstawiciel Chevroleta zapytany co oznacza nazwa Camaro, miał podobno odpowiedzieć, że to małe złośliwe zwierzę, które zjada Mustangi. Chevrolet Camaro z ogłoszenia to przedstawiciel najbardziej poszukiwanej pierwszej generacji, z pierwszego roku produkcji, z silnikiem V8, manualną skrzynią biegów i wspomaganiem kierownicy. Dodatkowo wyposażony jest w oryginalny pakiet RS (Rally Sport), obejmujący genialnie chowane przednie reflektory, które w połączeniu z czarnym lakierem tworzą doskonały, budzący respekt styl.

Szukając Camaro mieliśmy ściśle określone kryteria. Chcieliśmy, żeby to było takie Camaro o jakim zawsze marzyliśmy. Czyli:
✅ Pierwszy rok produkcji – 1967
✅ Silnik V8 matching numbers
✅ Manualna skrzynia biegów
✅ Oryginalny pakiet RS (Rally Sport)
✅ Czarny lakier
✅ Dolna konsola
✅ Wspomaganie kierownicy

Byliśmy blisko zakupu właśnie takiego Camaro już trzy tygodnie wcześniej, ale sprzedało się w 2 godziny od pojawienia się ogłoszenia. Nie jesteśmy jedyni, którzy mają dokładnie taką wizję na Camaro a jest ich coraz mniej. Na szczęście cierpliwość się opłaciła, bo znaleźliśmy dokładnie to czego szukaliśmy! Black Badass!

Po pierwszej rozmowie przez telefon wiedzieliśmy, że rozmawiamy z gościem, który zna się na rzeczy. Uwielbiamy kupować auta od takich ludzi, ponieważ zawsze chętnie współpracują. Podesłał nam zdjęcia numerów silnika (są zgodne), szczerze opisał auto i obiecał przytrzymać je do weekendu. Patric sprzedawał swoje Camaro, bo ma kolejny projekt.

Generalnie jest w bardzo dobrym stanie, ale potrzebuje trochę odświeżenia – żadnych dużych remontów. Wystarczy porządny prysznic, trochę kosmetyków, kilka nowych chromów i kilka nowych elementów wnętrza. Dobry detailer sobie z tym poradzi. Blacha jest zdrowa, lakier położony na lustro (ma jedno drobne pęknięcie i mały odprysk), mechanicznie bez zarzutu – zbiera się lepiej niż niejeden Mustang z Big Blockiem. No i brzmi jak rasowe V8.

Camaro zostało stworzone, żeby rywalizować z Mustangiem, dlatego chcieliśmy V8, manualną skrzynię biegów, te świetne chowane światła i czarny lakier. Ma budzić respekt w naszej kolekcji.

W kwietniu dołączy do naszego garażu i mamy nadzieje, że nie będzie zaczepiać naszych Mustangów.

Telefon: +48 510 725 666
E-mail: kontakt@inwestujwklasyka.pl
Miejscowość: Siedlce / Warszawa

Najciekawsze samochody klasyczne, youngtimery i przyszłe klasyki na sprzedaż.