Chevrolet K1500 Silverado 1992 – 29900 PLN – Sopot

Chevrolet K1500 Silverado to amerykański pick-up kategorii „full size”. To pancerna konstrukcja oparta na galwanizowanej ramie, która w czwartej generacji, w 1988 roku, otrzymała nowość w postaci niezależnego zawieszenia przedniej osi. Prezentowany egzemplarz jest w specyfikacji kanadyjskiej, z dołączanym napędem na cztery koła i pięcioosobową kabiną pasażerską oraz skrzynią ładunkową typu Stepside. Pod maską pracuje tu pięknie brzmiąca i gwarantująca odpowiednie osiągi jednostka V8 5,7 l, pokrewna tej, którą odnajdziemy w sportowym Chevrolecie Corvette.

Chevrolet K1500 Silverado Stepside
Rocznik: 1992
Przebieg: 186500 km
Pojemność: 5733 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: automatyczna
Napęd: 2×4 / 4×4 / 4×4 + reduktor
Moc: 213 KM

Cena: 29900 PLN

W dniu dzisiejszym proponujemy rzadko spotykanego pickupa ze skrzynią ładunkową typu Stepside.
Charakterystyczne wcięcia za kabiną oraz na końcu skrzyni ładunkowej nadają autu bardzo agresywnego, a zarazem niecodziennego wyglądu.
Podniesienie Chevroleta oraz zastosowanie dużych kół sprawiło, że doskonale radzi sobie w terenowych warunkach, a przy okazji wyróżnia go to wśród innych tego typu pojazdów.

Kultowy silnik 5.7L w układzie V8 stosowany również w tamtych latach między innymi w Chevroletach Corvette, sprawia że K1500 nie tylko pięknie brzmi, ale również doskonale przyspiesza.
Dołączany napęd na cztery koła z możliwością zastosowania reduktora umożliwiają wyjechanie nawet z najtrudniejszego terenu.

W aucie kompleksowo wyremontowano skrzynię biegów oraz wymieniono całe zawieszenie z przodu.
Rama, podłoga, progi oraz doły drzwi samochodu są w doskonałej kondycji i zostały w tym roku zabezpieczone antykorozyjnie oraz polakierowane specjalnym środkiem.

Poza automatyczną skrzynią biegów oraz wyżej wymienionymi napędami Chevy posiada elektryczne szyby, elektryczne fotele, centralny zamek z pilotem oraz klimatyzację.
Posiada 5 miejsc siedzących.
Zgodnie z polskimi przepisami można go zarejestrować jako auto ciężarowe.

Auto do obejrzenia na terenie Dworku Admirał w Sopocie.

Telefon: +48 883 727 617
Miejscowość: Sopot

Najciekawsze samochody klasyczne, youngtimery i przyszłe klasyki na sprzedaż.