Daewoo Lanos 1998 – 15000 PLN – Nowy Sącz

Tak. To już czas. Czekaliśmy tylko na odpowiedni egzemplarz, by z przyjemnością go zaprezentować na Giełdzie klasyków. Daewoo Lanos to wytwór koreańskiej myśli technicznej, pierwszy, który nie był bliźniaczą konstrukcją Opla. Jego nadwozie to projekt włoskiej firmy Ital Design. Debiutował na salonie w Genewie w 1997 roku, a w produkcji utrzymał się do 2008 roku, a to oznacza, że najstarsze egzemplarze już za kilka lat starać się będą mogły o żółte tablice samochodu zabytkowego. Był to produkt masowy, w Polsce rozpowszechniony dzięki współpracy z naszą FSO i montażu na Żeraniu. Wyposażenie miał skromne, ale mógł mieć 5 drzwi. W szczytowym momencie jego sprzedaż stanowiła blisko 10 procent polskiego rynku. U wielu użytkowników pozostawił po sobie sentyment, i takie właśnie osoby zainteresowane być mogą samochodem zachowanym w niemal fabrycznym stanie, z przebiegiem zaledwie 27 tys. kilometrów.

Daewoo Lanos
Rocznik: 1998
Przebieg: 27600 km
Pojemność: 1498 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: manualna
Moc: 86 KM

Cena: 15000 PLN

Wyposażenie:
– radio CD,
– 5 drzwiowy,
– podgrzewana tylna szyba.

Daewoo Lanos w kolorze 73L z szarą tapicerką. Samochód produkcji koreańskiej, zakupiony jako nowy w Polsce w salonie BDG Tarnów ul. Krakowska 105, zakupiony przez Adept Cars bezpośrednio z rąk rodziny 1. właściciela. Zachowany w idealnym, kolekcjonerskim stanie z nieznacznymi śladami upływu czasu i użytkowania. Kompletna dokumentacja serwisowa, książka obsługi, książka gwarancyjna, homologacja, certyfikat Daewoo. Wszystkie serwisy wykonywane w ASO, a ze względu na niespotykanie niski przebieg były tylko 2 serwisy po 10 i 20 tys. km.
Nadwozie we wzorowym stanie, bez najmniejszej korozji oraz większych mankamentów. Podwozie jak w nowym samochodzie bez nalotów rdzy. Lanos posiada w 100% fabryczny lakier.
Wnętrze jest kompletne, widoczne tylko minimalne ślady użytkowania. Komplet oryginalnych dywaników. Elementy konsoli i przyciski bez wytarć. Tapicerka w świetnym stanie. Felgi zachowane w bardzo dobrym stanie, na 2 kołpakach małe obtarcia na rantach. Na zderzaku przednim i tylnym minimalne rysy. Opony oryginalne od nowości.
Zakup samochodu możliwy z serwisem startowym (nowy olej w silniku, pasek rozrządu, świece, filtry).
Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.

Więcej informacji telefonicznie Adam +48 509 950 309, Dawid +48 691 494 397
Pełna oferta: ADEPT CARS na Facebooku.
Miejscowość: Nowy Sącz