Ferrari 308 GTSi QV 1985 – Holandia

Ferrari 308 GTSi QV bez wątpienia dostarcza mnóstwo emocji i jest jednym z najbardziej urokliwych klasycznych Ferrari. Nadwozie zaprojektowane przez Pininfarina charakteryzuje niespotykane piękno, które jest doceniane nie tylko przez miłośników motoryzacji. To finalna wersja Quattrovalvole, która posiada silnik o zasilaniu wtryskowym, 32 zaworach i rozwija moc 240 KM. Jest najbardziej dopracowaną i niezawodną wersją modelu, była oferowana jedynie w latach 1982-85. Powstało 3790 sztuk z tym silnikiem, z czego jedynie 3042 sztuki posiadają nadwozie typu targa, tak jak licytowany na Catawiki pojazd. Ta aukcja nie ma ustalonej ceny minimalnej, co może być dobra okazją do korzystnego zakupu.

Ferrari 308 GTSi QV (Quattrovalvole)
Rok: 1985
Przebieg: 74754 mil
Pojemność: 2927 cm3
Rodzaj paliwa: benzyna
Manualna skrzynia biegów
Moc: 240 KM

Aukcja dobiega końca w dniu 08-12-2017 na Catawiki.
Zobacz aukcję tego samochodu, zarejestruj się i licytuj.

Catawiki to najszybciej rozwijająca się internetowa platforma aukcyjna w Europie, która zarządza cotygodniowymi aukcjami w ponad 80 kategoriach. Na naszych aukcjach samochodów klasycznych znajdziesz klasyczne samochody, współczesne klasyczne samochody, akcesoria samochodowe z całego świata i wiele innych. Catawiki wyróżnia się zespołem ekspertów, którzy oceniają każdy przedmiot w celu ustalenia jego autentyczności i jakości, zanim jeszcze zostanie on wystawiony na aukcji.

Samochód jest w bardzo zadbanym stanie. Do oferty dorzucam broszury, faktury i oryginalny zestaw narzędzi Ferrari. Samochód ma czysty Carfax. Nigdy nie był uszkodzony, a lakier Prugna Metallica jest bardzo zadbany. Wnętrze jest nadal całkowicie oryginalne. Ponadto samochód działa bez zarzutów i charakteryzuje się wysokim komfortem jazdy.

Umów się na oglądanie samochodu tutaj.
Miejscowość: Schiedam, Holandia

Najciekawsze samochody klasyczne, youngtimery i przyszłe klasyki na sprzedaż.