Fiat 126 Maluch Town 2000 – SPRZEDANY

Mały Fiat pod koniec produkcji był najlepiej sprzedającym się nowym samochodem w Polsce. Fiat 126 Maluch Town to jego bogata wersja, z wyposażeniem obejmującym m.in. zagłówki z tyłu i pasy bezpieczeństwa dla wszystkich pasażerów. Po latach na jego sylwetkę patrzy się życzliwie, choć znalezienie egzemplarza z końca produkcji w niemal fabrycznym stanie jest coraz większym wyzwaniem. Ten prezentuje się przepięknie, jakby czas się zatrzymał, a on dopiero co wyjechał z salonu Fiata.

Fiat 126 Maluch Town
Rocznik: 2000
Przebieg: 44976 km
Pojemność: 652 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: manualna
Moc: 24 KM

Wyposażenie:
Wyposażenia brak 🙂

Szanując Państwa i swój czas, na wstępnie zaznaczam, iż podana cena pojazdu (17900 zł) jest ceną podlegającą negocjacji. Oględziny pojazdu są możliwe wyłącznie dla osoby konkretnie zainteresowanej jego zakupem a po zakupie zapewniam transport pojazdu pod adres wskazany przez jego Nabywcę. Gwarantuję zgodność poniższego opisu pojazdu z jego stanem faktycznym.

Oferowany pojazd został zakupiony przeze mnie bezpośrednio od pierwszego właściciela, który pierwotnie nabył ten pojazd jako fabrycznie nowy w punkcie sprzedaży FIAT w Wieruszowie. Pojazd jest wciąż zarejestrowany na swoich pierwszych tablicach rejestracyjnych. Posiadam absolutnie pełną, historyczną dokumentację dotyczącą pojazdu, do której najważniejszych elementów zaliczam : oryginał pierwotnej faktury VAT zakupu pojazdu z dnia 22.05.2000 r., oryginał faktury VAT za kompletną konserwację pojazdu wykonaną przez ASO FIAT w dniu 22.05.2000 r., wyciąg ze świadectwa homologacji, książkę gwarancyjną, instrukcję obsługi w etui FIAT; dodatkowo zachowały się takie dokumenty jak: faktura VAT za pierwszy przegląd okresowy pojazdu wykonany w ASO FIAT po pierwszym roku eksploatacji a nawet pierwsze polisy ubezpieczenia OC i AC tego pojazdu (pojazd począwszy od momentu pierwszej rejestracji, do dziś jest ubezpieczony w PZU SA). Pojazd posiada oczywiście dwa oryginalne komplety kluczyków z fabrycznymi, blaszanymi zawieszkami kodowymi (zapasowy zestaw kluczyków nie był używany). Zdjęcia dowodu rejestracyjnego i karty pojazdu, jego historycznej dokumentacji oraz kluczyków załączam do galerii ogłoszenia.

Pojazd jest zachowany w stanie absolutnie perfekcyjnym i jednocześnie w stu procentach fabrycznym oraz w stu procentach oryginalnym, w pełnym znaczeniu tego stwierdzenia. Pojazd nigdy nie był poddawany jakiejkolwiek renowacji i posiada fabryczne wszystkie elementy (nawet najmniejsze, szczegółowe detale) oraz fabryczną powłokę lakierniczą na absolutnie każdym elemencie karoserii, która nigdy nie była poddawana maszynowemu polerowaniu i nie posiada żadnych uszkodzeń. Wyrażam pełną zgodę na wykonanie pomiaru grubości powłoki lakierniczej przez osobę zainteresowaną zakupem tego pojazdu. Pełna oryginalność wszystkich elementów pojazdu, oryginalność jego przebiegu oraz fabryczna powłoka lakiernicza na każdym elemencie jego karoserii zostaną pisemnie zagwarantowane Nabywcy. Nadwozie i podwozie pojazdu są całkowicie wolne od korozji, pojazd posiada kompletną konserwację, która została wykonana zanim opuścił on salon sprzedaży jako fabrycznie nowy – fakt ten jest potwierdzony stosownym wpisem w książce gwarancyjnej pojazdu oraz udokumentowany fakturą VAT. Pojazd posiada fabryczne opony i fabryczne felgi (felgi nigdy nie były poddawane jakiejkolwiek renowacji) a koło zapasowe, lewarek oraz zestaw narzędzi obsługowych nigdy nie były używane. Wnętrze pojazdu jest totalnie nieskazitelne i brak w nim jakichkolwiek uszkodzeń lub jakichkolwiek śladów zużycia. Pojazd jest oczywiście w pełni sprawny technicznie i jednocześnie gotowy do najdalszych podróży a jego wszystkie podzespoły mechaniczne są w stanie idealnym, bez wyjątków (dodam, że pojazd posiada aktualny przegląd techniczny oraz ubezpieczenie OC). W ostatnim czasie w pojeździe został wykonany przegląd techniczny, wymieniony został olej silnikowy i olej w skrzyni biegów oraz filtr powietrza i filtr paliwa (oleje są zgodne z wytycznymi producenta pojazdu a filtry to oryginalne części zamienne FIAT), wymieniony został również akumulator na fabrycznie nowy i dedykowany dla tego modelu pojazdu.