KlasykaGatunku.pl

Fiat Punto 1997 – SPRZEDANY

Czas biegnie nieubłaganie, auta na drogach się zmieniają, coraz więcej modeli możemy postrzegać jako youngtimery. Możecie mieć pewność, że jeżeli jakiś model pojawia się na łamach Giełdy klasyków po raz pierwszy, nie będzie to egzemplarz przeciętny. Tak, jak ten Fiat Punto zaoferowany przez KlasykaGatunku.pl. Ma wciąż czarne blachy pierwszej właścicielki, jedynie 23 tysiące kilometrów przebiegu i stan rocznego samochodu. Jako żywo przywołuje czasy swojego debiutu, gdy zdobywał tytuł Europejskiego Samochodu Roku 1995.


Link: http://klasykagatunku.pl/auta/fiat-punto-s/

Fiat Punto 1.1 S z 1997 roku. Samochód kupiony w polskim salonie, wciąż na pierwszych “czarnych” tablicach, od nowości w rękach jednej właścicielki (pani ur. 1938). Oryginalny przebieg 23 tysiące kilometrów, fabryczny lakier, zawsze garażowany, brak rdzy. Stan samochodu rocznego.

Wykonane prace: nowe tarcze i klocki, nowe elastyczne przewody hamulcowe, wymieniony rozrząd, wymiana oleju wraz z filtrem, nowy akumulator, nowe ubezpieczenie OC do 01.2019, nowy przegląd techniczny do 01.2019.