Ford F-150 1986 – 44000 PLN – Września

Amerykański wół roboczy to jest to. Posadzony na ramie, z solidną paką i potężnym, niemal pięciolitrowym silnikiem. W tym wypadku jest to rzędowa szóstka zespolona z 4-stopniową skrzynią manualną. W 1986 roku F-Series utrzymał tytuł najlepiej sprzedającej się małej ciężarówki w USA, i to po raz 16-ty z rzędu. Prezentowany egzemplarz to wersja ze standardową kabiną i burtami Styleside, z dłuższym z dwóch dostępnych w F-150 rozstawem osi, a to oznacza tyle, że motocykl zmieści się na niej bez problemu i wyspać latem też się można (paka ma ok. 2,5 metra długości). Opcja wyposażenia to Standard, co w tym przypadku i tak oznacza wspomaganie kierownicy i klimatyzację. Z zewnątrz jest srebrny i ładnie spatynowany, trochę fajnego polotu daje mu wnętrze Canyon Red, a ogromną zaletą z pewnością jest świetny stan blacharski i odpowiednio przeserwisowane podzespoły mechaniczne. Nic, tylko lać i jeździć.

Ford F-150 4×2
Rocznik: 1986
Przebieg: x28000 mil
Pojemność: 4900 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: manualna
Moc: 150 KM

Cena: 44000 PLN

Wyposażenie:
– wspomaganie kierownicy,
– klimatyzacja

Ford F150, czyli amerykański wół roboczy. Sprowadzony w tym roku w dobrym stanie ogólnym i w świetnym, niespotykanym stanie blacharskim. Cały czas coś przy aucie jest grzebane. Zero wycieków.

To co zostało zrobione:
– wymiana elementów zawieszenia,
– układ wydechowy ze stali nierdzewnej z firmy Kaliński,
– nowy kompletny wał,
– nowe opony BF Goodrich, drugi komplet opon Michelin,
– zrobiona zbieżność,
– wszystkie nowe płyny i filtry,
– nowe hamulce,
– wyregulowany i wyczyszczony gaźnik,
– świece, kable, kopułka,
– uszczelniony silnik,
– nowe amortyzatory,
– zregenerowana deska rozdzielcza.

Wiele innych pierduł, których na ten moment nie pamiętam. Auto w świetnym stanie blacharskim, ale lakierniczo nie jest to perła… auto służyło do pracy, więc rysa, wgniot są obecne, ale nadaje to klimatu.
W przyszłym tygodniu auto przejdzie lift (10 cm do góry).

Możliwa zamiana na ciekawego klasyka lub jakieś auto weekendowe, np. BMW Z4.

Telefon: +48 603 938 665
Miejscowość: Września