Ford Mustang Convertible 1966 – 299000 PLN – Poznań

Ford Mustang Convertible to prawdziwa ikona amerykańskiej kultury, samochód który natychmiastowo przykuwa uwagę i zachwyca rasową sylwetką, godną ilością chromu oraz wysmakowanymi detalami. W ten egzemplarz włożono mnóstwo pracy, wręcz można zaryzykować stwierdzenie, że po renowacji wygląda lepiej niż w 1966 roku, kiedy opuszczał fabrykę. Jego prezencja to oczywiście nie wszystko, co może zaoferować. Skrzynia automatyczna, silnik V8 o mocy 230 koni mechanicznych, wspomaganie kierownicy, hamulców czy elektryczny dach to kilka kluczowych dla przyjemności z jazdy elementów, w które został wyposażony. Weekendowa jazda takim cackiem to sama przyjemność.

Ford Mustang Convertible
Rocznik: 1966
Przebieg: 1000 km
Pojemność: 4727 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: automatyczna
Moc: 230 KM

Cena: 299000 PLN

Ford Mustang jest autem, do którego wartości przekonywać nie trzeba, ponieważ samochód na stałe wpisał się w kanony wyjątkowej motoryzacji.

W Polsce od 2015 roku po sprowadzeniu ze Stanów Zjednoczonych. Pełna renowacja trwała półtora roku, a zaraz po niej samochód został zarejestrowany jako zabytek. W trakcie restauracji remont generalny przeszedł także silnik oraz skrzynia biegów. Auto posiada pełną dokumentację, katalog ze zdjęciami z wykonach prac, części oraz potwierdzenia kosztów w postaci faktur.

Telefon: +48 535 337 763
Miejscowość: Poznań