Ford Mustang Fastback 1968 – 185000 PLN – Warszawa

Kultowy Ford Mustang Fastback z 1968 roku to jedno z najpiękniejszych marzeń, jakie może sobie wyobrazić w garażu każdy mężczyzna. Ten otrzymał wiele serca i profesjonalnej pracy, by mógł cieszyć jak nowy. Warto podjąć to wyzwanie i zapewnić mu dalszą troskliwą opiekę, a z pewnością miłość odwzajemni. Wszak to żywy świadek czasów w motoryzacji, które już nie wrócą. Kiedy mówimy “klasyk”, przed oczami stają auta takie jak to…. i przez najbliższe kilkadziesiąt lat z pewnością się to nie zmieni, nawet gdy ogół społeczeństwa przesiądzie się do środków komunikacji publicznej i elektrycznych samochodów.

Ford Mustang Fastback C-code
Rok produkcji: 1968
Silnik: 289ci/200hp
Skrzynia biegów: automatyczna

Cena: 185000 PLN

Tego Mustanga kupiliśmy pod koniec 2016 roku w Nowym Jorku. Jest to Fastback z 1968 roku z silniiem 289 ci o mocy 200 KM (C-code) i automatyczną skrzynią biegów C4. Karoseria jest przykryta świetnym niebieskim kolorem Presidental Blue, który ładnie komponuje się z niebieskim wnętrzem. Cała specyfikacja jest zgodna z tym, jak wyjechał z fabryki.

Od kiedy jest w Polsce przeszedł szereg prac. Zaczęliśmy od odświeżenia wnętrza (wtedy znaleźliśmy fabryczny Build Sheet – rzadko spotykany dokument), później zajęliśmy się zabezpieczeniem podwozia (wraz z wymianą podłużnic) oraz wymianą zawieszenia. Kolejnym etapem było dopracowanie go pod względem mechanicznym. A na koniec założyliśmy nowe felgi z nowymi oponami.
Teraz Mustang jest w naprawdę dobrym stanie. Silnik zawsze odpala bez problemów i równo pracuje. Skrzynia poprawnie zmienia biegi, w zawieszeniu nic nie stuka i auto dobrze trzyma się drogi.

W 2017 roku ceny Fastbacków 67/68 poszły mocno w górę. Nam udało się go kupić wcześniej, więc cena jest bardzo atrakcyjna.

Zainteresowanym prześlę więcej zdjęć.

Zapraszam na oględziny do naszego garażu w Warszawie.

Telefon: +48 510 725 666
E-mail: kontakt@inwestujwklasyka.pl
Miejscowość: Warszawa